Řecký chrám Katharsis vydává video Inside The Medieval Crypt

Řecká black metalová kapela Temple of Katharsis představila svůj nový videoklip ke skladbě „Inside The Medieval Crypt“. Skladba pochází z debutového alba Macabre Ritual, které právě vychází u varšavské polské společnosti Theogonia Records

CD verze Macabre Ritual obsahuje pečlivě vytvořený 12stránkový booklet, který vás zavede hlouběji do tajemné propasti Macabre Ritual se strašidelnou grafikou a tajemnými informacemi, které umocní váš pohlcující zážitek ve světě Temple of Katharsis.

Ponořte se do zlověstné propasti mistrovství black metalu a Temple of Katharsis vás vezme na trýznivou cestu do říše satanismu, anti-náboženství, smrti, temnoty a války. Monumentální opus slibuje intenzivní a strašidelně podmanivý zážitek pro všechny stoupence žánru.

Připravte se na to, že budete okouzleni osmi nesvatými hymny, z nichž každá sešle zlovolné kouzlo na všechny, kteří se odváží naslouchat. Od mrazivých a atmosférických hlubin „Abyssal Cold Void“ až po neúprosný útok „The Burning Flood of Antichrist“ a okultní zaklínadla „Inside the Medieval Crypt“, každá skladba ponoří posluchače do děsivého světa zlověstných rituálů a příběhů.

Poté, co udělali vlny na undergroundové black metalové scéně s jejich demo, EP a split alby, Temple of Katharsis se etablovali jako impozantní síla v žánru. Sdílejí pódia s legendami jako Septic Flesh, Rotting Christ a Gaerea, jejich živá vystoupení nejsou nic menšího než fascinující a zanechávají publikum okouzlené.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...