Dream Theater vyráží na evropské turné! Jednou ze zastávek bude i Praha

Dvakrát nominovaní na cenu Grammy, progresivní hudební titáni, DREAM THEATER s potěšením oznamují turné napříč evropským kontinentem, jež bude oslavovat poslední album Distance Over Time, ale také významný milník kapely, 20 let od vydání uznávané desky Metropolis Part 2: Scenes From A Memory.

The Distance Over Time Tour – Celebrating 20 Years Of Scenes From A Memory“ je naplánováno na začátek roku 2020. V lednu a únoru vyrazí Dream Theater na 28denní tour napříč 16 evropskými státy a jednou ze zastávek bude i Česká republika. Fanoušci se mohou připravit na nezapomenutelnou show.

V každém městě čeká fanoušky ohromný téměř 3 hodinový set. Uslyšíte jak nové skladby z posledního alba, ale také průřez komplexní diskografií skupiny k oslavě 20. výročí klíčového koncepčního alba Metropolis Part 2: Scenes From A Memory.

Kytarista John Petrucci komentuje: „Díky ohromně pozitivním reakcím na „Distance Over Time“ se opravdu těšíme, až některé ze skladeb zahrajeme pro Evropské obecenstvo v rámci „Evening with“ v plné produkci.

Turné The Distance Over Time Tour – Celebrating 20 Years Of Scenes From A Memory“ je naplánováno na leden a únor 2020 a u nás bude mít kapela zastávku 15. února pražské Tipsport areně.

Prodej vstupenek bude zahájen 20. 9. exkluzivně pouze na webu www.mastersofrock.cz a v síti TICKETPORTAL

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X