THE END MACHINE debutují s videoklipem „Hell or Highwater“

THE END MACHINE, společný projekt bývalých členů DOKKEN, kytaristy George Lynche a baskytaristy Jeffa Pilsona, představili nový videoklip k písni „Hell or Highwater“, třetímu singlu z jejich nového alba „The Quantum Phase“

Nové album The End Machine signalizuje výraznou personální změnu. Zpěvák Robert Mason se oficiálně rozloučil se skupinou, čímž uvolnil cestu Girishu Pradhanovi, vycházející vokální hvězdě známé z působení pod pseudonymem Girish And The Chronicles a v poslední době také v kapele 13 Joela Hoekstry.

Přijetí Pradhana do kapely je důkazem bystrého úsudku Serafina Perugina, prezidenta a zakladatele Frontiers Records. Perugino, který působí jako výkonný producent The End Machine, rozpoznal v Pradhanovi neuvěřitelný talent a potenciál a upozornil na něj kapelu.

The End Machine vznikli v roce 2018 a v roce 2019 vydali eponymní debutové album The End Machine, které jim přineslo brzké uznání nejen za současnou produkci a moderní přístup, ale také za dokonale propracované písně, jimiž vzdávají hold svým kořenům a hudbě, kterou milují. Stejně tak se tento přístup a talent projevil i na jejich druhém albu Phase2 z roku 2021.

Vydáním alba The Quantum Phase z roku 2024 The End Machine nejen předčili očekávání, ale vytvořili desku svého života! S každým tónem a textem překonali své vlastní umělecké ambice a společně vytvořili album, které si vždy přáli napsat.

Toto monumentální dílo je důkazem vývoje The End Machine a ukazuje nejen jejich hudební zdatnost, ale také neochvějné odhodlání posouvat hranice svého tvůrčího projevu.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...