THE EXPLOITED vystoupí v květnu v PRAZE o den dříve!

Skotská punkrocková legenda THE EXPLOITED se na svém plánovaném turné „DISORDER TOUR 2023“ zastaví v květnu i v PRAZE, MeetFactory!

Koncert, při kterém můžete opět z plných plic vykřičet „Fuck The System“ se ale uskuteční nakonec o den dříve, než bylo původně oznámeno! Bude to už 3. května 2023! Doporučujeme všem si to ihned zapsat do svých koncertních diářů, ať to nakonec ještě neprošvihnete! Všechny zakoupené vstupenky na 4. květen pochopitelně zůstávají v platnosti!

Nekompromisní bouřliváci THE EXPLOITED, to je prostě pravý a drsný punk-rock, legenda svého žánru! Ale i oni občas potřebují na chvíli vypnout a jít uklidnit žhavé hlavy a bušící srdce do sluncem zalitých, starobylých ulic a kvetoucích parků naší překrásné metropole.

THE EXPLOITED si totiž na 4 května, tedy den po koncertě v MeetFactory, naordinovali den volna a klidu, aby načerpali sílu na další koncerty turné. No, a kde jinde ho prožít než ve staré, dobré a krásné PRAZE!

Vstupenky na pražský koncert, tedy na 3.5.(!), můžete objednávat na stránkách PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. a v síti Ticketportal.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...