THE GEMS vypustili singl a videoklip „P.S.Y.C.H.O“

The Gems, skládající se ze tří bývalých členů Thundermother: nedostižné zpěvačky Guernicy Mancini, energického bubeníka Emlee Johanssona a kytarové a basové virtuosky Mony Lindgren, vydali nový singl, energický „P.S.Y.C.H.O“, vystřižený z jejich nadcházejícího debutového alba Phoenix, které vyjde 26. ledna.

S albem Thundermother se The Gems dostali na #6 se svými posledními dvěma alby v žebříčku Official German Album Charts a první singly The Gems si již získaly působivou pozornost, přičemž „Like A Phoenix“ dosáhl #2 na German Rock Radio Airplay Charts.

Mimořádný potenciál The Gems se projevil hned po vydání jejich prvního samostatného singlu „Like A Phoenix“ v létě 2023. Singl okamžitě přistál na #2 v German Rock Radio Airplay Charts a otočil hlavy vášnivých rockových fanoušků po celém světě. Se svou předchozí kapelou členové The Gems ovládli pódia na obrovských festivalech, jako jsou Wacken Open Air a Sweden Rock Festival, a dokonce absolvovali turné s mocnými Scorpions a nově vzniklé trio již odehrálo své první koncerty a přesvědčilo publikum svou působivou živou energií.

Níže se podívejte na bláznivý oficiální videoklip k písni „P.S.Y.C.H.O“ a podívejte se na další ochutnávku z nadcházejícího debutového alba The Gems.

The Gems o „P.S.Y.C.H.O“: „‚P.S.Y.C.H.O‘ je rychlá a zábavná párty skladba s refrénem, který vás přivede k šílenství tím nejvelkolepějším způsobem. Všichni určitě narazíme na nějaké energetické upíry, tak proč nenavrhnout přípitek na jejich počest? A kdo začíná skladbu šílenými bicími výplněmi nasáklými flangerem? MY ANO! Možná jsme sami psychopaté?! Podívejte se na videoklip a získejte nějaké vodítko…“

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...