The Heathrow vydávají debut „Tváří v tvář“ a zvou na křest

Benešovská pětice mladých rockerů The Heathrow pokřtí v sokolovně v Domašíně své debutové album

Své debutové album “Tváří v tvář” pokřtí benešovská skupina The Heathrow. Těšit se můžete i na další dvě kapely které společně s THRW významnou událost oslaví – Franťák rock a crossoverovou skupinu LaSpilka jejíž frontmanem je Ladislav Spilka (ex Rimortis) který se výrazně podílel na finálním vzniku alba.

Benešovští The Heathrow se na české scéně objevili poprvé v roce 2017, kdy se svou prvopočáteční tvorbou začali dobývat lokální hudební akce na Benešovsku ale výrazněji na sebe upozornili až o čtyři roky později, a to singlem „Všechno bude jako dřív“, ten v nedávné době představili v remasterované podobě a najdete ho i na debutu. Skladbu přetavili do podoby, že by se mohla okamžitě ucházet o zastoupení u zahraničního labelu.

O vydání jejich debutu se mluvilo už v loňském roce ale se svým vlastním materiálem to kapela neměla jednoduché. K vydání alba „Tváří v tvář“, které vydávají na značce Digiton Music, vedla trnitá cesta přes dvě studia a změnu v sestavě. Album, jehož produkce se ujali Thomas de Balder a již zmiňovaný Ladislav Spilka, se ale nakonec podařilo zdárně přivést na svět.

V současné době kapela boduje v multižánrové hitparádě QR Ticket Hits, kam poslali skladbu „Sny ve Snech“ ve které jí fanoušci ocenili první příčkou, pokud se skladba líbí i vám, tak mladým rockerům můžete přihodit hlas do konce ledna .

Křest alba se uskuteční 11. března 2023 v sokolovně v Domašíně – Vlašim, Domašín 167. Na místě si budete moci zakoupit nejen zmiňovanou CD novinku ale také merch kapely. Vstupenky na tuto velkou událost pořídíte na místě v pokladně sokolovny a již nyní i na portálu QRticket

Album Tváří v tvář bude obsahovat devět skladeb, které přirozeně proplouvají různými tématy.

1. K výškám
2. Všechno bude jako dřív
3. Sny ve Snech
4. Nespoutání
5. Já dál chci s pravdou žít
6. Tváří v tvář
7. To je náš osud
8. Všichni Povstanem
9. Můžeš žít napořád

Produkce – Thomas de Balder – TDB Production, Ladislav Spilka
Mix & Mastering – Thomas de Balder
Vydavatelství: Digiton Music
Hosté: Ladislav Spilka (Zpěv), Marie Čejková (Housle), Aleš
Valenta (Baskytara)

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...