The Rolling Stones zveřejnili „HAPPY“ video z „Grrr Live!“

Podívejte se, jak Keith Richards zpívá "Happy" ..

Rolling Stones vypustili živé video k písni „Happy“, která se objeví na albu živých hitů s názvem Grrr Live!

Album vyjde 10. února 2023 a bylo nahráno 15. prosince 2012 během turné „50 And Counting“ v Newarku v Prudential Center v New Jersey. Obsahuje takové klasické rockové písně jako „Honky Tonk Women“, „Gimme Shelter“, „Sympathy For the Devil“ a „(I Can’t Get No) Satisfaction“. Podívejte se na oficiální trailer níže.

Rolling Stones oslavili své zlaté výročí v letech 2012 a 2013 tím, že se vydali na 50 & Counting Tour, itinerář 30 koncertů pro Severní Ameriku a Evropu. 15. prosince 2012 kapela vystoupila na pódiu v Newarku v Prudential Center v New Jersey na závěrečném ze čtyř koncertů v oblasti New Yorku.

Koncert s hostujícími vystoupeními Micka Taylora („Midnight Rambler“), The Black Keys („Who Do You Love?“), Garyho Clarka Jr. a Johna Mayera („Going Down“), Lady Gaga („Gimme Shelter“) a hrdinou rodného města Bruce Springsteena („Tumbling Dice“) se koncert ukázal být jedním z nejpamátnějších koncertů v historii kapely.

Podívejte se na „Happy“ z nadcházejícího vydání, níže:

Od svého původního vysílání na pay-per-view v roce 2012 nebyla tato show od té doby k dispozici. (Koncert byl reeditován a audio bylo remixováno.) Tři písně z koncertu 13. prosince (také v Newarku) budou k dispozici jako bonusy na DVD a Blu-ray: „Respectable“ (s Johnem Mayerem), „Around And Around“ a „Gimme Shelter“.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X