Nezastavitelní The Rolling Stones míří do Prahy

The Rolling Stones jsou zpět na turné, jak slíbili. jejich velkolepé koncerty proběhnou v květnu a červnu v Irsku, Velké Británii, Německu a Francii, v červenci v České republice a Polsku.

Nezastavitelní The Rolling Stones se vracejí do evropy s turné „No Filter“ 2018, které odstartuje v Dublinu 17. května a do Prahy dorazí 4. července kde vystoupí na letišti v Letňanech.

„Tahle část turné No Filter je pro Stones opravdu výjimečná. Těšíme se, až se v létě vrátíme na pódium a zahrajeme fanouškům v České republice. Bude jako vždy naprosto vzrušující představit se zase ve městech, kde jsme dlouho nehráli, a navštívíme také některé nová místa,“ uvedl zpěvák Jagger. Kytarista Richards skupinu založenou v Londýně v roce 1962 označil za „kapelu, kterou nic nezastaví“. „Jsme v podstatě pořád na začátku,“ prohlásil.

I když legendární Rolling Stones fungují již neuvěřitelných pětapadesát let, stále mají energie na rozdávání, což pravidelně ukazují i na koncertních pódiích.

Kapelu Rolling Stones proslavily hity, jako je Angie, Wild Horses, Memory Motel, Honky Tonk Women nebo (I Can’t Get No) Satisfaction. Jejich první album vyšlo v roce 1964. Během následujících desetiletí vydala kapela ještě asi 30 studiových desek. Ta poslední z předloňského roku nese název Blue & Lonesome.

Prodej vstupenek na většinu evropských koncertů by měl začít v březnu. Vstupenky na pražský koncert, jejichž ceny začínají na ceně 1990 korun, budou k dispozici 9. března v 10.00 přes www.RollingStones.cz. Na jednu transakci bude limit osmi vstupenek.

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...