The Troops Of Doom Vypustili „Chapels Of The Unholy“

THE TROOPS OF DOOM Feat. Bývalý kytarista SEPULTURY vydal singl a videoklip „Chapels Of The Unholy“

The Troops Of Doom, brazilská deathmetalová superskupina vedená Jairem „Tormentorem“ Guedzem, bývalým kytaristou původní sestavy Sepultury, vydala nový singl „Chapels Of The Unholy“. Skladba je k dispozici na všech hlavních digitálních platformách a níže se můžete podívat na videoklip k písni:

Kapelu Troops Of Doom založil v roce 2020 původní kytarista Sepultury Jairo „Tormentor“ Guedz. Nahrál alba Bestial Devastation (1985) a Morbid Visions (1986). V roce 1987 Jairo kapelu opustil a uvolnil místo Andreasi Kisserovi, který v ní působí dodnes.

V sestavě The Troops Of Doom se objevují i další významné osobnosti brazilské metalové scény, například kytarista Marcelo Vasco (Patria, Mysteriis), světově uznávaný grafik známý svou spoluprací s kapelami jako Slayer, Dee Snider, Kreator, Machine Head, Soulfly a mnoha dalšími. Sestavu doplňují zpěvák a baskytarista Alex Kafer, bývalý koncertní kytarista skupiny Matanza, a bubeník Alexandre Oliveira, bývalý člen skupiny Tianastácia.

The Troops Of Doom, odbornými médii označovaní za superskupinu, vznikli, aby oživili klasický death metal 80. let, inspirovaný ranou érou Sepultury s Jairem a dalšími vlivnými kapelami jako Slayer, Celtic Frost, Kreator a Possessed. Slouží jako stroj času pro ty, kteří nostalgicky vzpomínají na zlatý věk death metalu.

Za pouhé dva roky od svého vzniku vydala kapela tři EP: The Rise of Heresy (2020), The Absence of Light (2021) a Prelude to Blasphemy (2023), spolu s debutovým albem Antichrist Reborn, které vyšlo v roce 2022 na CD, LP a kazetě u Alma Mater Records a bylo vychvalováno jak fanoušky, tak hudebním tiskem.

Nyní se kapela připravuje na vydání svého očekávaného druhého alba A Mass To The Grotesque, které ve studiu Audio Porto v Porto Alegre/RS produkoval André Moraes, všestranně nadaný hudebník známý svou prací na albu Sepultury Dante XXI a soundtracku k filmu „Lisbela e o Prisioneiro“.

Nové studiové album The Troops Of Doom s názvem A Mass To The Grotesque vyjde 31. května u portugalského labelu Alma Mater Records, který vede zpěvák Moonspell Fernando Ribeiro.

O mix a mastering alba se postaral Jim Morris v legendárním studiu Morrisound Recording v Tampě na Floridě, známém produkcí největších deathmetalových klasik 80. a 90. let.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...