Thrash metaloví veteráni Atrophy po 34 letech vydávají nové album

34 let od svého posledního alba Violent By Nature, které vyšlo v roce 1990, se thrash metaloví titáni Atrophy z arizonského Tucsonu vracejí se zbrusu novým albem Asylum které vyjde 15. března

Asylum představuje pro Atrophy další evoluční krok. Album si zachovává rychlost dvou předchozích alb a přidává do mixu velkou dávku tíhy, což má za následek uspokojivý zvukový kopanec do obličeje. Kultovní kapela premiérově představila lyric video ke svému prvnímu singlu, úvodní skladbě alba „Punishment For All“, podívejte se na klip níže.

Atrophy je americká thrash metalová kapela založená v Tucsonu v Arizoně. Díky svému rychlému stylu hraní a textovým tématům (často pokrývajícím smrt, politiku a sociální otázky) byla kapela přirovnávána ke svým thrash metalovým současníkům Testament, Vio-lence, Forbidden, Sacred Reich a Nuclear Assault.

Atrophy, původně pojmenovaná Heresy, byla založena v roce 1986 Chrisem Lykinsem, Jamesem Gulottou a Brianem Zimmermanem. Později se ke kapele připojili Tim Kelly a Rick Skowron.

V roce 1987 kapela vydala dvě kazetová dema a následně dvě alba: Socialized Hate v roce 1988 a Violent by Nature v roce 1990. S těmito alby Atrophy koncertovali po USA a Evropě nebo hráli na vybraných koncertech s kapelami jako Slayer, Exodus, Suicidal Tendencies, Testament, Sacred Reich, Dark Angel, Forced Entry, Coroner, D.R.I., Flotsam and Jetsam, Death Angel a Venom. V roce 1993 se kapela Atrophy rozpadla a k jejímu obnovení došlo v roce 2015.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...