Thunderpussy sdílejí elektrizující singl „N.E.D.“

Dynamická čistě ženská hard rocková kapela Thunderpussy ze Seattlu, se podělila o elektrizující singl „N.E.D.“, který představuje rebelský zvukový rukopis orámovaný nakažlivými rytmy a odvážnými kytarami

Thunderpussy, jedna z nejvíce elektrizujících kapel, které se objevily v posledním desetiletí, se vrátila se svým druhým dlouhohrajícím albem West, první kolekcí nové hudby od EP Milk It z roku 2019.

Na jedenácti skladbové nahrávce kapela staví na svém výrazně moderním zvuku, který připomíná jak zlatou éru rocku 70. let, tak Seattle kolem roku 1992. Na albu se ve dvou skladbách objevil Kytarista Pearl Jam Mike McCready, singl Can Do Better a Setting Sail.

Skladba „N.E.D.“, která začíná půvabem klidných tónů, se vznáší ve víru energie a vášně a přináší emotivní poselství. Tato energická a poutavá nabídka, jejíž kořeny tkví v expresivní zvukové krajině, která umožňuje lidem přijmout své pravé já, je obohacena o živé vizuály, které zachycují syrovou energii skladby.

Thunderpussy jsou všechno, co od rocku chcete – syrové, spontánní, bombastické,
pobuřující a mají vzhled, písně, muzikantství a dynamickou živou show, která vám vyrazí dech.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...