Srdcaři z TRAKTORu přesunuli výroční ostravskou oslavu

Moravská rocková pětice těšící se velké oblibě ze strany fanoušků Traktor, přesouvá svou ostravskou narozeninovou párty, největší koncert ve své historii na podzimní období

K nedávno vydanému studiovému albu „Sedmá strana kostky“ které u fanoušků okamžitě získalo kladné ohlasy, naplánovala skupina Traktor své další tažení v podobě turné rozděleného na dvě části, halové a venkovní.

Halovou část čítající osm koncertů měla odstartovat velkolepá show na obřím podiu v Ostravar Aréně 22.01. 2022, avšak oslavu svého dvaceti letého působení na rockové hudební scéně s mnoha překvapeními v sestavě hostů a přebíráním zlatá desky, se skupina Traktor rozhodla k vůli stále přetrvávajícím nařízením kterými vláda znepříjemňuje pořadatelům a kapelám realizaci kulturních akcí, odložit.

Nechtějí rozdělovat své fanoušky

Dalším z důvodů odložení je i ten, že skupina nechce rozdělovat fanoušky na ty, kteří na koncert mohou a kteří ne. Svým postojem tak moravská partička dala stejně jako v nedávné době jejich kolegové z Forrest Jump svůj nesouhlas s kastováním fanoušků na dva tábory, všechny své fanoušky totiž řadí do stejné roviny a proto je jim proti srsti vystupovat jen pro (vyvolené) proto, v dobré víře že se situace konečně zlepší, přesunula výroční koncert v Ostravar Aréně na 7.10.2022 aby si ho mohli užít všichni bez rozdílu.

„Nechceme rozdělovat fanoušky na ty, kteří na koncert mohou nebo ne, pro nás jste všichni fanoušci nás, naší hudby, živé kultury, životní svobody. Současná doba je pro koncerty do poslední chvíle nevyzpytatelná, a my vám chceme přinést ten největší koncertní zážitek, pro radost, pro rocková srdce“, sdělila kapela na svém facebookovém profilu.

Ostatní halové koncerty jsou tak nejisté

Nejisté jsou stále díky tlakům a nařízením vlády, také všechny ostatní halové koncerty, na jaře jich má Traktor v plánu odehrát v halách kterým dává ještě šanci dalších sedm , dle členů kapely se rozhodne během ledna.

V létě pak hodlají rockeři se srdcem na správném místě stavějící se na stranu všech fanoušků v rámci turné „Sedmá strana kostky“ přenést koncerty a jejich vizuální podobu na venkovní pódia a pevně věří, že tomu tak bude.

Přejme aby veškerou práci, úsilí a energii kterou do příprav dalšího velkého tažení s velkolepou show a novou deskou borci z Traktoru vložili brzy přenesli na podia a my se co nejdříve dočkali skvělého rockového zážitku, jednak si to zaslouží za svůj postoj k současné situaci který mnoho fanoušků oceňuje ale i za jejich vydřenou dvacetiletou cestu do velkých hal a velkých festivalů jako headliner.

Kromě výročního koncertu který se uskuteční v novém termínu 7.10.2022 na ostravském zimním stadionu Ostravar Aréna, jsou naplánovány tyto další halové a open air koncerty:

HALOVÉ TOUR

19.2. České Budějovice
26.2. Liberec
4.3. Brno
5.11. Pardubice
11.3. Zlín
18.3. Most
26.3. Praha

OPEN AIR TOUR
6.5. Děčín,
7.5. Želeč u Tábora
13.5. Plzeň
27.5. Břeclav
28.5. Rožnov pod Radhoštěm,
11.6. Loket nad Ohří
18.6. Olomouc
24.6. Mladá Boleslav
25.6. Jihlava

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...