Tradiční narozeninová oslava „Tři sestry 34 Let Open Air“

Skupina Tři sestry oslaví 24. – 25. 5. 2019 své 34. narozeniny na výročním koncertě „Tři sestry 34 Let Open Air“ opět v pražském areálu Ledárny Braník! Tradiční páteční punkový program rozzáří slavná anglická kapela COCK SPARRER!

Cock Sparrer je jednou z nejstarších Oi! skupin, vznikla už v roce 1974 a řadí se mezi nejvýznamnější idoly streetpunku – a to si rozhodně nesmíte nechat ujít!

Hvězdou festivalu budou tradičně samotní oslavenci. Tři sestry připravují velkolepou pódiovou show a zcela nový playlist, do něhož kapela přidala hned několik nových písní z posledního alba !Svobodu ředkvičkám!. Chybět nebudou ani hosté a kamarádi ze spřátelených souborů, kteří si přijdou společně se skupinou zahrát a zazpívat.

Letošní rok se této role zhostily kapely:

PLEXIS, PIPES AND PINTS, SPS, E!E, DE BILL HEADS, DOCTOR P.P., STARÉ PUŠKY, LETY MIMO, APPLE JUICE, MZH, PIRATES OF THE PUBS, MUERTI a EŠUS.

V čtvrtek 23.5. bude pro věrné fanoušky, uspořádán nultý den oslav Večírek pro nedočkavé. V rámci tohoto večírku se můžete těšit na krátké vystoupení Tří sester spojené s živou premiérou klipu Bujará z nového alba Svobodu ředkvičkám! Dále pak na sety kapel Velký Voči a Curlies a vše vyvrcholí koncertem skupiny Synové výčepu!

AREÁL LEDÁRNY BRÁNÍK:

– Výbornou dopravní dostupnost z centra
– Park se nachází přímo u tramvajové zastávky „Pobřežní cesta“.
– Stanové městečko přímo v areálu
– Dětský koutek s nafukovacím hradem a proškoleným personálem
– Aktivní zónu
– Oddychová zóna s čajovnou
– Stánek s merchandisingem kapel
– Stánky se suvenýry
– Nespočet barů, výčepů Gambrinus a občerstvovacích míst

Více informací najdete na: www.trisestryopenair.cz

 

TEXT FOTO: Tři Sestry Open Air
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...