Rock of Sadská 2020 potvrzuje další jméno, na festivalu to roztočí TUBLATANKA

Fanoušci kteří v létě jezdí na festival ROCK OF SADSKÁ, už znají některá jména kapel, které to tradičně u přírodního jezera v Sadské 14. až 15. SRPNA 2020 na sedmém ročníku roztočí. Nyní přidává pořadatel festivalu další jméno.

K již oznámeným kapelám kterými jsou OST+FRONT, PRO-PAIN, HARLEJ, ALKEHOL, ROOT a TÖRR, přibyla slovenská rocková legenda TUBLATANKA která na česko-slovenské scéně figuruje už od roku 1983.

Výraznou stopu v historii kapely zanechala Sametová revoluce v listopadu 1989, kdy se její píseň „Pravda víťazí“ stala přes noc kultovním hitem a neoficiální hymnou revoluce.

Po lehkém ústupu ze scény na přelomu tisíciletí se Tublatanka vrátila na ta největší pódia na podzim roku 2013, kdy se po svém turné k 30 letům výročí založení dostala opět do povědomí fanoušků a promotérů.

V současné době patří mezi jednu z neobsazovanějších kapel na velkých letních festivalech nebo městských slavnostech a podobně.

Další překvapení na cestě! Nenechte si ujít jedinečný rockový festival, ROCK OF SADSKÁ 2020!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...