V novém klipu kapely LORD Of THE LOST září erotická modelka

Zástupci německé soutěže Eurovision Song Contest 2023, Lord Of The Lost, vydali oficiální videoklip k písni „Destruction Manual“.

Nový vizuál ukazuje celou kapelu ztělesněnou ženami, zpěváka Chrise Harmse reprezentuje erotická modelka a influencerka Louisa Khovanski

Nové video přichází krátce předtím, než hamburská jednotka odjede do Liverpoolu, aby představila svou píseň „Blood & Glitter“ na Eurovision Song Contest před celkovým publikem 200 milionů diváků. Finále největší světové hudební soutěže bude vysíláno po celém světě 13. května a Lord Of The Lost je obecně považován za silného kandidáta na Top 10 s „Blood & Glitter“.

Rok 2023 byl pro Lord Of The Lost plný nejzajímavějších událostí a zdá se, že jen tak neskončí! Počínaje debutem kapely na prvním místě oficiální německé albové hitparády a pokračuje vyprodaným klubovým turné v Německu, Lord Of The Lost byli také znovu ohlášeni jako support evropského turné heavymetalových legend Iron Maiden, ke kterým se připojí na deseti koncertech.

Kromě toho zahrají na nejvýznamnějších metalových festivalech letošního léta. Temná rocková jednotka se dokonce dostala na vystoupení a setkání s králem Karlem III. a jejich dosavadní úspěšný příběh má vyvrcholit reprezentací Německa ve finále soutěže Eurovision Song Contest 2023.

Lord Of The Lost o novém videu k písni „Destruction Manual“: „Video, kde je celá kapela zastoupena ženami. To je něco, co jsem chtěl dělat polovinu svého života. Ale až teď nebyl ten správný čas: ten okamžik přišel! Vedle Louisy máme u našich nástrojů čtyři vynikající hudebnice z celého světa a milujeme energii, kterou zde všech pět vyzařuje. Co dodat? Nikdy jsme nevypadali tak úžasně!“ tak úžasně!“

LORD OF THE LOST jsou jednou z potvrzených kapel na 19. ročník největšího mezinárodního rockového open airu MASTERS OF ROCK 2023, který se koná v městečku slivovice, uprostřed valašských kopců – ve VIZOVICÍCH, v areálu likérky R. Jelínek! Festival uskuteční ve dnech 13. – 16. 7. 2023.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...