V srpnu se již po páté uskuteční BACK TO THE SYMBOLIC

Letos v srpnu to bude již po páté, co se v areálu Třídvorského koupaliště uskuteční BACK TO THE SYMBOLIC

I letos pořadatelé festivalu BACK TO THE SYMBOLIC dodrží tradici a do Třech Dvorů u Kolína, přivezou kapely, které v Čechách ještě NIKDY nehrály

Organizátoři festivalu chtějí dostát svému jménu, a proto utvrzují fanoušky v tom, že SYMBOLIC vždy byl, je a bude hlavně o kapelách, které jsme ještě nikdy na našem území nemohli vidět. Parta kamarádu spolu pořádající u Třídvorského koupaliště metalovou přehlídku, miluje metalovou historii a švédští SORCERY tuto historii bez jakýchkoli pochyb spoluvytvářeli. Jejich tři nové materiály jsou stejně skvělé, jako ty z 90. let. Symbolic bude opět první, kdo tuto veličinu domácímu publiku představí.

BACK bude u znovuvzkříšení VILE. Tahle americká kapela mi ve své době (konkrétně v roce 1999) způsobila svým debutem „Stench of the Deceased“ mnoho bezesných nocí. Skvělé snoubení „staré“ a „nové“ školy… Nejiné je to s MERCYLESS. Desky „Abject Offerings“ a hlavně „Coloured Funeral“ dodnes řadím mezi nejpovedenější v žánru Evropského Death Metalu. SCHIZOPHRENIA je pak slib, že je po minuloročních problémech ZNOVU do Dvorů přivezeme.

Pokud bychom se měli bavit o dalších jménech, jako jsou němečtí OBSCENITY, (vznik 1989) vůbec nepatří mezi nováčky, přičemž ve své době (cca mezi lety 1996-2002) velmi často koncertovali i u nás. Zbytek i já uvidím poprvé a tomu věřte, že se na jejich vystoupení nesmírně těším, holandští BURIAL REMAINS, řečtí TYPHUS nebo britští CONSECRATION.

Spolu s výše jmenovanými se také můžete těšit na SYMBTOMY, CORTEGE , FAECES, SECTESY, ELYSIUM, F.O.B., HELLS BAND, SOLAR SYSTEM BAND, DYSANGELIUM, SURGERY, MIVEDANTAL, SLAVES OF PASSION!

Pro SYMBOLIC který se uskuteční ve dnech 25.-.26.8. 2023 je opět stanovena striktní limitace na 350 lístků.

Start v pátek 25.8. v 16.00 hod
Start v sobotu 26.8. v 11.00 hod

Elektronické vstupenky na festival Back to the Symbolic 2023 zde!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...