Podívejte se na video z koncertu METALLICY vystupující v Göteborgu

Profesionálně natočené video METALLICY zpívající píseň „The Day That Never Comes“ 16. června na prvním ze dvou koncertů na stadionu Ullevi ve švédském Göteborgu

V rámci světového turné „M72“, které METALLICA zahájila koncem dubna v Amsterdamu, odehraje kapela v každém městě, které navštíví, dva večery – přičemž každý „víkend bez opakování“ bude obsahovat dva zcela odlišné setlisty a sestavy supportů. Turné „M72“ se vyznačuje novým odvážným in-the-round designem pódia, který přesouvá proslulou METALLICA Snake Pit do středu pódia, a také permanentkou na celé turné „I Disappear“ a premiérou zvýhodněných vstupenek pro fanoušky mladší 16 let.

METALLICA zahájila první koncert v Göteborgu skladbou „Creeping Death“ z druhého alba skupiny „Ride The Lightning“, které vyšlo v roce 1984. V šestnáctipísňovém setu skupiny zazněly také tři nové skladby z poslední desky METALLICA „72 Seasons“: titulní skladba, „If Darkness Had A Son“ a „Sleepwalk My Life Away“

Na turné předskakují Floor Jansen, EPICA, FIVE FINGER DEATH PUNCH, ICE NINE KILLS, MAMMOTH WVH, PANTERA, ARCHITECTS, GRETA VAN FLEET a VOLBEAT.

METALLICA slibuje fanouškům, kteří si zakoupí dvoudenní vstupenku, že neuvidí dvakrát stejnou skladbu, celkem tedy více než 30 písní z více než 40leté kariéry kapely.

Každý víkend nabízí řadu „vylepšených zážitků“, od přístupu na setkání, přes prohlídku produkce a pódia, jídlo a nápoje v salonku „Black Box“ až po dřívější vstup na místo konání a do Snake Pit. Velmi oblíbený „Black Laminate“ je zpět, nyní známý jako „I Disappear Ticket“, a je ultimátní vstupenkou pro fanoušky, kteří chtějí utéct s METALLICOU na více víkendů.

Zakoupením jediné vstupenky „I Disappear“ získáte přístup na libovolný počet ze 46 koncertů turné METALLICY v Evropě a Severní Americe v letech 2023 a 2024. Sami se rozhodnete, kolik koncertů po celém světě a na jak dlouho chcete navštívit, a METALLICA vám to maximálně usnadní.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...