FLOOR JANSEN oslavila desáté výročí svého prvního koncertu s NIGHTWISH

Floor Jansen oslavila v sobotu 1. října desáté výročí své první show jako zpěvačka NIGHTWISH .

Jansen debutovala živě jako frontmanka NIGHTWISH 1. října 2012 na Showbox Sodo v Seattlu ve Washingtonu po náhlém odchodu zpěvačky Anette Olzon, oficiálně se ale Jansen k NIGHTWISH připojila v roce 2013. Při této příležitosti se skupina podělila o živé video ‚Storytime‘ na kterém po všechny ty roky, počínaje prvním společným vystoupením Floor Jansen vystupuje.“

V sobotu se Floor na svém Twitteru podělila o několik fotografií ze svého času s NIGHTWISH a přidala následující popisek: „Dnes je to přesně 10 let, co jsem se připojila k Nightwish! Nemůžu uvěřit, jak ten čas od té první show USA rychle uběhl! Jsem hluboce vděčná za všechny ty roky a chci poděkovat kapele a našemu týmu za všechno a samozřejmě našim nejdražším fanouškům!“

Jansen se narodila v Nizozemsku a ke své první kapele AFTER FOREVER, jedné z prvních symfonických metalových kapel na světě, se připojila když jí bylo pouhých 16 let. Skupina v letech 2000 až 2007, vydala pět alb než se v roce 2009 rozpadla. Její další kapela, REVAMP, vydala v letech 2010 a 2013 dvě alba, poté se Jansen připojila k NIGHTWISH jako členka na plný úvazek.

První album NIGHTWISH s Jansen jako hlavní zpěvačkou bylo „Endless Forms Most Beautiful“ z roku 2015, které umístilo v Top 10 po celém světě. Následoval „Human. :II: Nature“ z roku 2020.“, což byl také mezinárodní úspěch. Jansen se také objevila se na třech živých albech NIGHTWISH „Showtime, Storytime“, „Vehicle Of Spirit“ a „Decades: Live In Buenos Aires“.

V roce 2019, se za méně než 24 hodin vyprodalo její první sólové turné.

FLOOR JANSEN s NIGHTWISH budou ve velkolepé show naživo představovat své nejnovější, velmi úspěšné album „HUMAN. :||: NATURE.“ v pražské O2 aréně 21. 12. 2022 původní termíny (6. 12. 2020, 20. 5. 2021 a 20. 12. 2021). Můžete se těšit na jedinečný stage design a hromadu pyro efektů.

Finští symphonic-metaloví hrdinové NIGHTWISH vás opět vezmou na gran aréně diozní audiovizuální dobrodružství! Speciálním hostem tour budou mladí metaloví cyber draci BEAST IN BLACK, kteří dobývají svět svou novinkou „Dark Connection“. Večer pak odstartuje finská industriální metalová banda TURMION KÄTILÖT, představující svoji aktuální desku „Global Warning“.

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X