Vilém Čok to se svojí kapelou BYPASS roztočí v Modré Vopici!

Zpěvák, basák a showman Vilém Čok přijede zahrát se svou kapelou Bypass do pražského klubu Modrá Vopice!

Vildu Čoka netřeba dlouze představovat.. kapely Zikkurat, Pražský Výběr, Moped, Stromboli, Nová Růže, Delirium Tremens, jsou nesmazatelnou historií rockera tělem i duší.

Kromě účinkování ve zmiňovaných kapelách bylo možno vidět Viléma Čoka v řadě muzikálů jako Pěna dní, Kráska a zvíře, Krysař, Jesus Christ Superstar, Mrazík, Johanka z Arku, Excalibur a spoustě dalších.

V současné době kromě Pražského výběru, vystupuje se svou skupinou BYPASS se kterou to ve čtvrtek 16.května, roztočí na venkovním podiu pražského klubu Modrá Vopice.

POZOR! Půjde o jediné letošní vystoupení Vildy Čoka v Praze!

V roli předskokana se pražský rock & popový band So Fine, v jehož čele stojí charismatický zpěvák z anglického Liverpoolu Ged Maloney. Podle Vildy to bude mejdan, na který jen tak nezapomenete!

Jedno je jisté. Všude, kde se Vilda zjeví, tam to čiší provokací a stylem „jít svou cestou“ tak že si čtvrtek 16 .5. 2024 rozhodně zapište do kalendáře!

Klub Modrá Vopice pro vás bude otevřen cca od 18 hodiny a rockový mejdan vypukne o hodinu později!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...