VISIONS OF ATLANTIS představí fanouškům své první Blue-Ray a DVD!

VISIONS OF ATLANTIS vydají nové Blue-Ray a DVD! Naživo se jich dočkáme na MASTERS OF ROCK 2021 a pak na podzim v PRAZE a ve ZLÍNĚ!

VISIONS OF ATLANTIS pokračují ve své fascinující symfonic-metalové cestě po mořských hlubinách tím, že představí fanouškům své první LIVE album / Blu-ray / DVD, „A Symphonic Journey to Remember“, které bylo nahráno živě na festivalu BANG YOUR HEAD 2019. Na festivalu doprovodil VISIONS OF ATLANTIS český symfonický orchestre Praha!

Bude to velkolepá audiovizuální plavba dlouhou a úspěšnou historií kapely, kde je jasně vidět jejich silná a rozmanitá identita, která posiluje jejich postavení na vrcholu symphonic-metalové scény. Srdcervoucí duety Clémentine Delauney a Michele Guaitoliho zde ještě posiluje vynikající hudební síla a duše Českého symfonického orchestru Praha.

Clémentine Delauney o „A Symphonic Journey to Remember“: „Jsme absolutně nadšeni tím, že jsme konečně vydali náš první živý blu-ray / DVD „A Symphonic Journey to Remember“. Naše show na Bang Your Head! Festival nám v roce 2019 dal dokonalý prostor a čas, abychom mohli naplnit svůj sen a zahrát s Českým symfonickým orchestrem Praha. Doufáme, že se vám tento audiovizuální zážitek bude líbit, protože vzpomínka na tuto show je pro nás stále živá a vzácná!“

Ve vysoce energickém, okouzlujícím live videu „Heroes Of The Dawn“ můžete zachytit první vizuální jiskru atmosféry tohoto festivalu, kde VISIONS OF ATLANTIS spolu se symfonickým orchestrem Praha předvedli skutečně dechberoucí hudební show.

A právě s tímto dokonalým hudebním tělesem, jako je symfonický Orchestr Praha se VISIONS OF ATLANTIS představí v nezapomenutelné audiovizuální show v létě 2021 na MASTERS OF ROCK, 8. – 11. 7. 2021 ve VIZOVICÍCH, v areálu likérky R. Jelínek!

Kromě toho si je naživo vychutnáme také na podzim 2021 hned na dvou koncertech! Spolu s kapelami YE BANISHED PRIVATEERS a AD INFINITUM se představí 30. 9. 2021 v PRAZE, Klubu Nová Chmelnice a 2. 10. 2021 ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café!

Vstupenky na všechny akce můžete objednávat zde: https://www.mastersofrock.cz/cs/visions-of-atlantis a v sítích Ticketportal, Ticketstream a TicketMaster.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X