Vizionáři VISIONS OF ATLANTIS oznamují nové album ‚Pirates‘

Z hlubin a temnot…Piráti povstanou!

VISIONS OF ATLANTIS chystají 13. května 2022 prostřednictvím Napalm Records vydání svého osmého studiového alba Pirates !

Vizionáři VISIONS OF ATLANTIS v čele s půvabnou zpěvačkou Clémentine Delauney přináší dosud nejsebevědomější a nejupřímnější desku, která dokazuje, že definitivně přestali bloudit, aby konečně rozpoutali svou rebelskou stránku a svobodného ducha nezkrotného jako sedm moří.

Spolu s oznámením alba představuje mezinárodní kapela první singl z nového alba. Píseň Legion Of The Seas je těžká, divoká a dává znamení svobody. Michele roste ve své pozici druhého frontmana, zatímco Clémentine perfektně dodává vše od energických vysokých tónů až po emotivní šepot – vyvrcholí strhujícím duetem. Oba hlasy nyní znějí dospěleji než kdy předtím!

„Legion of The Seas je skladba, která ztělesňuje myšlení, které neseme celou nahrávkou. Bez ohledu na to, čemu čelíme, zůstáváme pány sami sebe a svého života. Jsme potěšeni, že můžeme přivítat posluchače na palubě tohoto nového věku VISIONS OF ATLANTIS tímto silným videem k jedné z nejtěžších písní desky. Herecké scény se setkávají s ohnivým vystoupením kapely, to vše velmi filmovým způsobem a tím nejlepším způsobem zprostředkovává náš vesmír“, komentuje VISIONS OF ATLANTIS.

Na svou metalovou, dobrodružnou výpravu napříč nezkrotným oceánem vás VISIONS OF ATLANTIS vezmou svém plánované turné „Wanderers Tour“

16. 9. 2022 PRAHA, Klub Storm
17. 9. 2022 ZLÍN, Masters of Rock Café

Vstupenky můžete zakoupit v předprodeji na: www.pragokoncert.com/cs/koncerty/2022-Visions-of-Atlantis-Praha

„Pirates“ track listing:

01. Pirates Will Return
02. Melancholy Angel
03. Master The Hurricane
04. Clocks
05. Freedom
06. Legion Of The Seas
07. Wild Elysium
08. Darkness Inside
09. In My World
10. Mercy
11. Heal The Scars
12. I Will Be Gone

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X