VISIONS OF ATLANTIS vydávají nový singl „Melancholy Angel“

VISIONS OF ATLANTIS se chystá 13. května prostřednictvím Napalm Records vydat své nadcházející studiové album „Pirates“. Dnes kapela vydala druhý singl „Melancholy Angel“ – skladbu, která se ukázala být jednou z nejoblíbenějších u fanoušků, když ji skupina živě hrála během probíhajícího turné po USA.

Singl přichází s oficiálním videem, včetně skvělých vizuálních efektů a vynikajících hereckých výkonů kapely kolem zpěvačky Clémentine Delauney , která se vokálně očividně dále rozvinula a ve svém vokálním repertoáru má jak krásné vysoké tóny, tak hlubší oduševnělé barvy.

Mohutný nový singl „Melancholy Angel“ je představitelem nového zvuku VISIONS OF ATLANTIS , který s „Pirates“ odhaluje své dosud nejupřímnější a nejintimnější album. Vizionáři VISIONS OF ATLANTIS svými nejnovějšími alby bezesporu dokázali, že jsou na vrcholu scény. Nyní se kapela vydává na novou dobrodružnou cestu a vzrušující kapitolu, která představuje zlom v jejich diskografii s nadcházejícím albem „Pirates“.

Své nadcházející studiové album „Pirates“ Symphonic-metaloví VISIONS OF ATLANTIS,  představí 16. 9. 2022 v pražském klubu Storm a 17.9. 2022 v Masters of Rock Café ve Zlíně.

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X