VISIONS OF ATLANTIS vydávají nový singl „Monsters“

V těsném závěsu za nedávno skončeným a velmi úspěšným turné po Severní Americe se Visions Of Atlantis vracejí na moře, aby vydali svůj ohromující druhý singl „Monsters“ z připravovaného alba „Pirates II – Armada“, které vyjde 5. července 2024.

Nová skladba „Monsters“ je podmanivým hudebním dobrodružstvím ilustrujícím konfrontaci s vnitřními monstry, které začíná klidnými pasážemi, jež přerůstají v rytmický refrén a naplno ukazují hudební sílu královny pirátů Clémentine Delauney a statečného kapitána Michele Guaitoliho.

Touto ukázkou druhé kapitoly pirátské ságy Visions Of Atlantis dokazují, že jsou více než připraveni získat korunu symfonického metalu a na podzimním evropském turné chtějí vzít pódia útokem.

Jejich nájezd můžete zažít již tento měsíc na festivalu Metalfest Open Air v překrásném prostředí plzeňského amfiteátru Lochotín který se uskuteční 31.05.–02.06.2024

Na podzim budou Visions Of Atlantis pokračovat rozsáhlým turné Armada, které se může pochlubit 33 koncerty po celé Evropě – dosud největším headlinerským turné jejich slibné kariéry. Připravte se na tuto jedinečnou symfonickou metalovou podívanou a opět v ČR, tentokrát 22.09.2024 v pražském klubu MeetFactory.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...