Multižánrový festival Votvírák a potvrzené kapely

Další z letních festivalů na který se už nyní můžete těšit, je multižánrový festival Votvírák 2019 který opět přinese pestrou hudební nabídku z české a slovenské ROCKové POPové a HIP HOPové hudební scény.

Těšit se můžete na kapely KRYŠTOF – HORKÝ SLÍŽE – HANA ZAGOROVÁ – TĚŽKEJ POKONDR & RAKEŤÁCI LIVE BAND – JAROSLAV UHLÍŘ – DYMYTRY – DIVOKEJ BILL – WOHNOUT – MANDRAGE – DOGA – RYBIČKY 48 – GAIA MESIAH a brzy budou zveřejněna další jména! Návštěvníky Votvíráku jako vždy čeká také široká nabídka jídel a pití, noví přátelé a skvělé zážitky, pouťové atrakce, adrenalin, spoustu zábavy.

Festival který se tradičně koná na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích, otevře své brány v pátek 14. června 2019 ve 13 hod. Prodej klubových karet a páskování bude probíhat nejpozději od 11 hodin. V sobotu 15. června se otevírá festivalový areál již ve 10 hod, kdy začíná též prodej na pokladnách.

Parkoviště a stanová města budou zpřístupněny pro návštěvníky festivalu již ve čtvrtek 13. června po 18 hodině, vstup / vjezd do nich bude možný pouze se zakoupenou klubovou kartou. Prostory stanového městečka a parkoviště bude z bezpečnostních důvodů oddělené, auta do stanového městečka nesmějí.

VSTUP NA FESTIVAL

Můžete si vybrat z několika druhů Klubových karet – Standard, VIP, VIP GOLD nebo KOMBI, případně si objednat i Parkovací kartu, pokud plánujete přijet autem. Děti do 130 cm výšky v doprovodu dospělé osoby mají vstup zdarma. Plnou zodpovědnost za nezletilé děti v areálu festivalu nesou rodiče. Další informace zde

Klubové karty lze zakoupit také v síti TICKETSTREAM a TICKETPORTAL – více zde.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...