Vycházející hvězdy INDUCTION představují nový singl „Medusa“

Induction zveřejnili videoklip ke svému novému singlu „Medusa“, který Jacob Hansen a Tim Kanoa Hansen natočili ve studiu Chameleon. Autory videoklipu jsou Alen Ljubic a Markus Maks Felber

„Medusa“ představuje nejen vrchol v rozvíjející se kariéře kapely, ale také bod obratu, kde se syrové emoce setkávají s elektrizující energií. „Medusa“ uchvátí jak milovníky hudby, kteří hledají intenzitu, tak ty, kteří se chtějí ztratit v rytmu.

Tim Kanoa Hansen, kreativní duchovní otec alba Induction, sdílí svou vizi singlu:

„S ‚Medusa‘ jsme zpět na místě, kde se syrové emoce setkávají s elektrizující energií. Vítám vás všechny, abyste tuto skladbu zažili tak, jak jsem ji zažil poprvé, kdy to byl jen nápad, kdy to bylo ještě něco, co jsem musel zhmotnit do reality, než jsem to mohl plně ocenit. Nyní je to tady a hmatatelné, abyste si to všichni užili a poslouchali. Ať už jste hudební nadšenec, který touží po něčem smysluplném, nebo jste připraveni ztratit se v rytmu, „Medusa“ vás zve, abyste uvolnili svou vnitřní sílu a zranitelnost. Poslouchejte nyní a oddejte se opojnému soustu „Medúzy“, dokud už nebudete moci přestat poslouchat.

„Medusa“ plynule navazuje na úspěch předchozího alba, které dosáhlo více než milionu streamů. Dodatečné hostující sólo Kasperiho Heikkinena (Beast In Black & Merging Flare) přidává další osobitý nádech do již tak hvězdné skladby.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...