WARKINGS představili překvapivý videoklip k písni „Ragnar“

WARKINGS překvapili fanoušky odhalením dlouho ztraceného videoklipu ke skladbě „Ragnar“, která původně vyšla na albu „Revolution“ z roku 2021!

Ztracený záznam se vynořil poté, co setkání kapely s vikingem Ragnarem nabralo nečekaný směr. Vzhledem k tomu, že skladba „Ragnar“ bude důležitou součástí setlistu WARKINGS na jejich vůbec prvním evropském headline turné na jaře 2024, kapela se postarala o to, aby se záhadně ztracený harddisk dostal zpět ke svým právoplatným majitelům, a video odhalila jako speciální dárek svým oddaným válečníkům a štítonošům.

Čtyři starověcí králové – římský Tribune, divoký Viking, vznešený křižák a bojovný Sparťan – shromážděni ve zlatých síních Valhally – se nyní společně Morganou, která utekla z podsvětí, bojovala s panovníky soumraku a volala pro revoluci, vrací!

Vyzbrojeni zbraněmi z čistého heavy-metalu, písněmi kovaných z oceli a Morganiným strašidelným hlasem se na jaře 2024 vydají na své tažení Evropou! Pozvedněte své meče a připojte se k nim! 8. března 2024, v pražském klubu Storm! Speciálními hosty koncertu jsou kapely WINTERSTORM a DRAGONY.

Podívejte se na video a pořiďte si na PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. vstupenky, dokud jsou!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...