Pohanská folk metalová smečka WOLFARIAN představila nový videoklip

Pokud jste příznivci folk metalu, tak vás rozhodně potěší nový videoklip od brněnské, osmičlenné pohanské smečky WOLFARIAN který natočila k písni Farewell

Kapela WOLFARIAN vznikla v roce 2012 a profiluje se jako pohanská folk metalová kapela zaměřená na Vikingy, bitvy a příběhy ze starých dob. Formaci charakterizuje hrubý mužský growl a jemný ženský zpěv. Kromě typických nástrojů je doplňují libozvučné melodie houslí, příčné flétny a kláves.

Texty vychází z příběhů severské a keltské mytologie, jsou plné pohanských, válečných a hrdinských témat. Skladby v ozvěnách keltské, germánské, středověké a klasické hudby, jsou plné tajemné melancholie a krásy.

Kapela má za sebou dvoupísňové demo „Homecoming“ z roku 2013,  o dva roky později následoval debut „Faraway in the north“ a v loňském roce pak vydala druhé album „Beyond The Ninth Wave“ které se setkalo s velice kladným přijetím od fanoušků i recenzentů v České republice i v zahraničí.

WOLFARIANPokud si chcete kapelu poslechnout na živo máte příležitost v Brně a Praze.
15. 2. 2020 – Heathen Assault II – MELODKA, Brno
28. 2. 2020 – Folk Metal Winter Farewell – Nová Chmelnice, Praha

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...