Bigbítová tancovačka ŽIVANICKÝ ROCKOVÝ MASOPUST má čtvrté pokračování

Již čtvrté pokračování bigbítové tancovačky pod názvem ŽIVANICKÝ ROCKOVÝ MASOPUST která není pouhým festivalem ale i vrácenkou do mládí jedné generace, na vás čeká poslední srpnovou sobotu v Živanicích u Pardubic.

Dostat ŠPEJBL’S HELPRS (AC/DC revival) do Živanic? Žádný problém. Špejbl’s Helprs jsou velmi pozitivně přijímaným tributem této rockové klasiky, zejména hlas zpěváka Petra Průši je věrným obrazem pěveckého projevu Briana Johnsona. Se svým repertoárem skladeb australské legendy a s programem z pečlivě vybraných hitů zahřejí pódium v Živanicích u Pardubic, buďte u toho!

Stejně jako v loňském roce tak i letos přiveze pravý, nefalšovaný a poctivý, český bigbít se svými nejznámějšími peckami, bigbeatová legenda v čele s Jirkou Růžkem VÍTKOVO KVARTETO vystupující od počátku osmdesátých let. 

Hity která se nejen v Živanicích, těší velké oblibě, přiveze opakovaně také rocková formace KEKS která vznikla před neuvěřitelnými 39 lety. Proč holky pláčou, Stačilo tak málo, Nebylo to s tebou zas tak zlý a další, zná snad každý.

Těšit se můžete na energickou rockovou muziku s chytlavými refrény v podání legendy která brázdí pódia už půl století, kapely BENEFIT ve které Vláďu „Gumáčka“ Koudeku, který odešel do hudebního důchodu, vystřídal vedle Jirky Jecha i „nestárnoucí Benefiťák a nespotaný živel  „Dan Zeppelin Horyna!“

Pecky z posledního cédéčka „Duše ztracených“ ale i prověřené starší kousky naservíruje všem přítomným bigbíťákům v čele s charismatickým Radkem Řezníčkem rockmetalová formace ALŽBĚTA z Nového Bydžova.

Kapely odehrají v pořadí:  ŠPEJBL’S HELPRS (dvouhodinový set), BENEFIT, VÍTKOVO KVARTETO, KEKS (dvouhodinový set) a ALŽBĚTA

Datum konání: 29.8.2020 od 16 hod
Vstupné: předprodej: 350,- / na místě: 400,- Kč
Předprodej lístků: Živanice Sokolovna / Autoškola Peml Přelouč / Jamall Pardubice / Knižní nakladatelství Chrudim.
Kontakt: Pavel Šurkala / 732 967 175 / 604 966 377

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...