Power speed metalová kapela RIMORTIS oznámila změny v sestavě

Power/speed metalový RIMORTIS, oznámil změny v sestavě. Po třech letech opustil bubenický post Vojtěch Zapadlo a od mikrofonu odešel Ladislav Spilka

Po té, co před třemi lety poděbradskou metalovou bandu opustili najednou hned tři členové její sestavy, tak se zdálo, že se poděbradská pětice v novém obsazení ustálila, ostatně 2 nahrané desky po sobě vydané beze změny v sestavě tomu nasvědčovaly nyní ale opět došlo personálnímu kolotoči.

V současné době dva již bývalí spoluhráči nechtěli dál v kapele pokračovat a odešli. Z časových důvodů, opustil Rimortis bubeník Vojtěch Zapadlo kterému velmi časté hraní s kapelou neumožňovalo věnovat se osobním aktivitám.

Ten druhý kdo metalovou formaci opustil, je zpěvák Ladislav Spilka, jako důvod se na facebookovém profilu skupiny uvádí rozdílný pohled na samotné fungování kapely a její směřování do budoucna. K odchodu také přispěly názorové neshody s ostatními členy a také odchod Vojty Zapadla.

Rimortis ale jede dál, novými členy se stávají zpěvák Jaromír Bartoš a bubeník Kamil Růžička. Detailní představení obou nováčků, můžete očekávat v nejbližších dnech a týdnech na facebooku a webových stránkách skupiny.

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X