Přeložený podzimní 10. ROCKOVÝ MAJÁLES ještě lepší větší a přitom levnější!

POZOR, NOVÝ TERMÍN 18.-19. ZÁŘÍ 2020, TEDY JIŽ ZA NECELÉ ČTYŘI MĚSÍCE START !

Po úspěšném 9. ročníku organizátoři přináší ještě lepší, větší a přitom levnější PODZIMNÍ 10. ROCKOVÝ MAJÁLES. Dva dny plné 16 českých rockových kapel, zábavy a pohody, to je jediný rockově orientovaný MAJÁLES v ČR

Koronavirovým zásahem nezměněný program, jen termínově celý přesunutý na předposlední zářijový víkend – od pátku 18. záři do soboty 19. září 2020, na travnaté ploše sportovního oválu za Lužánkami v Bystřici nad Pernštejnem na Vysočině, v oblasti, kde žili mystičtí zubři ke kterým se festival hlásí názvem „ZUBŘÍ ZEMĚ„.

„Už za čtyři měsíce začínáme, a věříme, že spoustě našim fanouškům se posledních našich devět ročníků líbilo, teď je na čase se společně opět sejít, a udělat na Vysočině rockové peklo…“, říkají jedním hlasem organizátoři, a přidávají: „…díky za každého z Vás, kdo podpoří svojí účastí náš speciální dvoudenní  NAROZENINOVÝ ROCKOVÝ LINE-UP, protože je co oslavovat, vyrostli jsme v jednu ze tří největších open-air rockových akcií na Vysočině!“.

FESTIVAL JEŠTĚ LEVNĚJŠÍ

Nejen že 10. ROCKOVÝ MAJÁLES zmrazil ceny všech vstupenek, ale šel ještě dál, pro všechny návštěvníky snížil ceny na celorepublikové minimum, počínaje od 199,- Kč za jednodenní vstupenku, takže nyní v předprodeji zakoupíte velmi výhodně veškeré vstupenky za historické ceny navazující na startovací nabídku z počátku letošního roku, to platí pro samostatné:

– JEDNODENNÍ STANDARD VSTUPENKY
– DVOUDENNÍ PERMANENTKY
– V.I.P. VSTUPENKY
– V.I.P. VSTUPENKY – RODINKA, PARTIČKA, PARTA, PARTA XL A PARTA XXXL. (pro skupiny v počtu 4 – 12 návštěvníků), kdy součástí ceny je i V.I.P. parkovací karta, občerstvení, sběratelský náramek, poukaz na nákup festivalového trička, ale hlavně vlastní samostatný V.I.P. party stan se sezením, vlastní chlazený výčep a sud piva Chotěboř. Více o předprodeji na ticketlive.cz

VÝJIMEČNÁ ŠANCE JAK UŠETŘIT – STAŇTE SE ČLENEM KLUBU – A ČERPEJTE VÝRAZNÉ SLEVY NA VSTUPENKY!  

10. ROCKOVÝ MAJÁLES „ZUBŘÍ ZEMĚ“ také nabízí možnost zcela BEZPLATNÉ REGISTRACE DO MAJÁLESOVÉHO VĚRNOSTNÍHO KLUBU, kdy registrovaní členové klubu mohou pro sebe i své blízké čerpat slevy při koupi všech druhů vstupenek v předprodeji, a také další benefity. Registrace i samotné klubové členství jsou bezplatné!

Více informací na FB profilu facebook.com/rockovymajales nebo na webových stránkách rockovymajales.cz

FESTIVAL JEŠTĚ LEPŠÍ

Festival na Vysočině, není lhostejný ani k okolnímu životnímu prostředí, nově bude počínaje letošním ročníkem šetřit přírodu tříděním odpadu.

Pro návštěvníky, kteří si chtějí komfortně užít oba dny open-air festivalu, organizátoři vylepšili nabídku ubytování o levné 2 a 3-lůžkové pokoje, Levnější variantou je možnost přespání ve stanovém městečku, kdy postačí vzít si s sebou z domu buď spacák a vlastní stan vedle kterého můžete i parkovat.

Letošní novinkou je možnost zapůjčit si zcela nový festivalový stan přímo na místě.  Nově lze také zakoupit V.I.P. PARKOVACÍ KARTU s bezpečným monitorovaným parkováním přímo u areálu pro vaše auto.

FESTIVAL JĚŠTĚ VĚTŠÍ

Dvoudenní festival v přesunutém podzimním termínu nabídne zvětšení celého festivalového areálu pro maximální bezpečnost a komfort návštěvníků.

Ze stejných důvodů dojde také k rozšíření počtu výčepů (opatření pro zamezení tvorby front) a kompletní nabídky mnoha jídel z domácí kuchyně s akcentem na výběr kvalitních surovin od osvědčených lokálních dodavatelů.

Historicky největší rozšíření ale návštěvníci zaznamenají oproti dřívějším ročníkům během obou festivalových dnů na velkém pódiu, kde 10. ročník představí hvězdné obsazení s těmi největšími českými rockovými legendami.

ARAKAIN, DOGA, TRAUTENBERK, KOMUNÁL, ALKEHOL, TITANIC, VITACIT, MILOŠ DODO DOLEŽAL, RIMORTIS, D.O.P., HEADFIRE, ale také INSANIA, TH!S s Vojtou Kotkem, B.C.BROTHERS, a s velkými lákadly KABÁT revival a METALLICA revival.

DVOUDENNÍ PROGRAM

PÁTEK 18.9. 2020
VSTUP: 14.30 hodin, START: 15.00 hodin

LINE-UP: BC BROTHERS, HEADFIRE, D.O.P., RIMORTIS, KOMUNÁL, TITANIC, VITACIT, MILOŠ DODO DOLEŽAL, AFTER PARTY „HARD & HEAVY“ DJ  v XXL PÁRTY STANU – KONEC PROGRAMU: 19.9.2020 v 03.00 hodin 

SOBOTA 19.9.2020
VSTUP: 11.30 hodin, START: 12.00 hodin

LINE-UP: INSANIA, ALKEHOL, METALLICA revival, TH!S s Vojtou Kotkem, DOGA, ARAKAIN, TRAUTENBERK, KABÁT revival, AFTER PARTY „HARD & HEAVY“ DJ v XXL PÁRTY STANU – KONEC PROGRAMU: 20.9.2020 v 03.00 hodin 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...