17. ročník Středočeské skutečné ligy pro rok 2022 zahájen!

V pořadí již 17. ročník ročník hudební soutěže SKUTEČNÁ LIGA, určené pro neprofesionální kapely všech hudebních žánrů, které už nebaví koncertovat jen doma v garáži byl zahájen! Aby se kapela mohla do soutěže přihlásit, musí zvládat živé hraní a mít repertoár složený z vlastní autorské tvorby.

Projekt má za cíl vyhledat a podpořit začínající hudební skupiny a nalézt nové talenty ve Středočeském kraji. Dále upozornit české publikum na Středočeský kraj a jeho talenty, získat zájem široké veřejnosti, producentů a dalších odborníků v oboru.

Soutěž má také mladým lidem ukázat, že má smysl věnovat se něčemu navíc, rozvíjet sám sebe, motivovat je na cestě k tvůrčímu a smysluplnému trávení volného času. Jako jediná soutěž v České republice umožní rozsáhlému počtu kapel vzájemné měření sil na Open Air akcích a zajistí tak objektivní a spravedlivé posouzení kvality hudebního uskupení.

Talentová soutěž, „Středočeská Skutečná liga 2022“ je organizovaná celkem do šesti samostatných kol, konkrétně se jedná o tři základního kola, dvě semifinále a finále. Doporučujeme, aby si kapely pozvaly na Open Air koncerty své příznivce a kamarády, kteří pomohou vytvořit lepší atmosféru a jistě zvýší energii kapely na pódiu.

Pro koho je Skutečná liga určená? Jaká jsou kritéria pro přihlášení a jaký úspěch mají české kapely v zahraničí? Nejen to se dozvíte v rozhovoru s producentem Lukášem Fouskem, který dlouhých 17 let hledá hudební talenty v rámci Skutečná liga, kterou sám založil.

Kapely, které objevil, kterým dal vyniknout, dostal do Polska na jeden z největších festivalů na světě a některé kapely v současnosti dokonce hrají ve Spojených státech. V hudební branži se pohybuje celou řadu let, a jak sám říká, kapelu s potenciálem už dokáže poznat.

Přihlašování kapel do soutěže probíhá od 1. 4. 2022 do 28. 5. 2022 do 24:00

DO SOUTĚŽE SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT ZDE

Související odkazy:

https://www.nsef.cz/
http://www.asociacekraju.cz/
https://aprka.cz/

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...