Headlinerem Benátské! s Impulsem 2020 je legendární zpěvačka 80. let NENA

Zahraničním headlinerem letošního 28. ročníku festivalu Benátská! s Impulsem je legendární zpěvačka NENA z Německa. V Čechách zahraje vůbec poprvé v historii

Headlinerem festivalu Benátská! s Impulsem 2020 je popová zpěvačka NENA která se stala celosvětově známou v osmdesátých letech, kdy hitparády ovládl její song s názvem „99 luftballons“ který nahrála ještě se svojí původní kapelou.

Novinkou festivalu je čtvrteční slovenský večer, kde v roli headlinera vystoupí slovenská stálice Paľo Habera & Team. Ta se na festivalu Benátská! s Impulsem výjimečně na jednom pódiu potká s rockovou kapelou Tublatanka.

Další interpreti, kteří v rámci slovenského večera zahrají jsou punkrocková skupina Iné Kafe s energickým zpěvákem Vladko Rohoněm za mikrofonem nebo Kataríny Knechtové. Na své si přijdou i milovníci moderně ztvárněného folklóru. V programu totiž nebudou chybět ani populární Kandráčovci,

A koho ještě letošní Benátská! s Impulsem nabízí?

Třeba kapely Škwor, Komunál, Doga, legendární Olympic nebo Aleše Brichtu a Viléma Čoka & Bypass. Dále Rybičky 48, Waldagang, Divokej Bill. těšit se můžete na skupiny BSP, Doctor P.P.vypsaná fiXa, Horkýže slíže. Vystoupí také Miro Žbirka, Vašo Patejdl, Ivan Mládek, Lenka Filipová, Xindl X, Mňága a Žďorp, Xavier Baumaxa nebo český herec a humorný písničkář Jiřího Schmitzer.

Pro mladé publikum je přichystán Pokáč, Sebastian, Marpo & TroubleGang, Mirai, Viktor Sheen, MC Gey, Jakub Děkan, ATMO Music, Lipo, Mina & Naty a spousta dalších!

28. ročník hudebního festivalu Benátská! s Impulsem 2020 tradičně proběhne ve sportovním areálu Vesec v Liberci a to poslední červencový víkend od 23. do 26.7. 2020!

Vstupenky můžete zakoupit  v síti Ticketstream.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X