Aborted sdílí intenzivní nové video „Condemned To Rot“

Belgická death metalová parta Aborted vydala oficiální videoklip k písni „Condemned To Rot“ z nově vydaného alba Vault Of Horrors.

Den před začátkem evropského turné ABORTED otevřeli Vault of Horrors, kde konečně spatřilo světlo světa nové album nejlepších deathmetalistů!

V této skříni hororové klasiky na vás čeká deset divokých, střeva drásajících extrémních metalových slasherů. ABORTED si na party pozvali crème de la crème těžké hudební scény a na každé skladbě alba najdete jiného hostujícího vokalistu – ponoříte se tak do temné propasti hororové kultury.

Takže se pohodlně usaďte, vezměte si svačinu a zalezte do Vault of Horrors.

Tím však dnešní pořad nekončí. Čerstvě vstalí z hrobu živí mrtví se chystají (opět) vrátit. Zde se můžete pokochat videoklipem k písni „Condemned To Rot“, v němž se objevuje Francesco Paoli z FLESHGOD APOCALYPSE:

ABORTED odstartovali své evropské turné s CARNIFEX, REVOCATION a VEXED. Kapelu můžete zastihnout také v České republice a to 03.04. v pražském Palaci Akropolis.

Vault Of Horrors Seznam skladeb:

Dreadbringer (feat. Ben Duerr)
Condemned To Rot (feat. Francesco Paoli)
Brotherhood Of Sleep (feat. Johnny Cirdullo)
Death Cult (feat. Alex Erian)
Hell Bound (feat. Matt McGachy)
Insect Politics (feat. Jason Evans)
The Golgotahn (feat. Hal Microutsicos)
The Shape Of Hate (feat. Oliver Rae Aleron)
Nautrom Demonto (feat. David Simonich)
Malevolent Haze (feat. Ricky Hoover)

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...