Očekávané nové album Wishmasters vyrazilo do světa

Česká symfonic metalová kapela WISНMASTERS, která ohromuje hudební vyspělostí a kreativitou, poslala na pulty nové album

Poté, co musela kapela WISHMASTERS díky odchodu zpěvačky Ivety Aman zažehnat velkou pohromu, se fanoušci symfonického metalu mohou konečně radovat z jejich nového alba AFTERWORLD.

Šokující oznámení Ivety Aman v dubnu letošního roku že končí, bylo pro kapelu téměř likvidační, v té době bylo totiž zainvestováno nemálo finančních prostředků a stovky hodin práce na přípravu vydání nového alba. Ale jak se říká, co tě nezabije to tě posílí.

Kapela během několika týdnů po odchodu Ivety, nalezla plnohodnotnou náhradu s příjemnou barvou hlasu plného života v podobě dvacetileté italské zpěvačky Shirley Tracanna a narychlo začala secvičovat repertoár a především přetáčet album které mělo na prodejní pulty dorazit již v květnu.

Výsledkem půlročního úsilí je dokončená, v pořadí druhá deska nadějných českých Wishmasters ve složení Shirley Tracanna – zpěv, Martin Havel – kytary, Petr Kořínek – baskytara, Pepa Hübner – klávesy, Jakub Nývlt – bicí, která právě vyrazila do světa!

Tracklist:
1. Prologue
2. Afterworld
3. Prophecy
4. Born Of Hope
5. Great Escape
6. City Of Emrei
7. Ridicule
8. Magic
9. Storm Is Coming
10. Awakening
11. Final Battle
12. Remember Me
13. Na Křídlech Andělů (bonus track – česká verze Magic)

Zakoupit jej můžete na: www.sheer-music.cz kde můžete poslechnout i ukázky.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...