Wishmasters odhalili akustickou verzi písně „The Desire“ z nového singlu

Česká symphonic metalová skupina Wishmasters odhaluje akustickou verzi své písně „The Desire“. Dodává se s lyrickým videem, které je k dispozici níže.

Píseň byla původně vydána v roce 2013 jako jedna z prvních skladeb skupiny a byla uvedena na jejich debutovém albu „Beatrice“ v roce 2014. Akustická verze skladby „The Desire“ pochází ze zcela nového rozšířeného singlu „Wasteland“ Wishmasters. Jedno vydání obsahuje celkem sedm písní; tři různé verze titulní skladby „Wasteland“, akustická verze „The Desire“, hudební verze „Broken Heart“ a dvě živé písně.

Na konci března 2020 vydala kapela singl Wasteland k plánovanému EP, které mělo tematicky předcházet ději alba Afterworld. Do plánů kapely ale zasáhl Covid. Kapela se proto přesunula do studia MUSIC-SERVICE, kde vzniklo distančně několik coverů známých písní a bubenická playghtrough videa dvou skladeb z diskografie kapely.

Přes neplánovanou pauzu v koncertovaní vznikla spoustu nových nápadů a skladeb. Z plánovaného EP nakonec sešlo a kapela se rozhodla příběh zhmotnit jako třetí plnohodnotné album. Místo EP tedy vychází rozšířený singl se spoustou bonusů, jako jsou orchestrální verze skladby Broken Heart, akusticky předělaná skladba Desire a živé verze skladeb Sanctury a Back to London z Alba Beatrice.

TRACKLIST:

1. Wasteland (single)
2. Wasteland (instrumental)
3. Wasteland (orchestral)
4. Desire (acoustic)
5. Broken Heart (orchestral)
6. Sanctuary (live)
7. Back To London (live)

Je to poprvé, co si fanoušci poslechnou profesionálně nahranou verzi některých písní z debutového alba Wishmasters „Beatrice“ s vokálem Shirley Tracannou. Tracanna se ke skupině připojila počátkem roku 2018 a společně v listopadu téhož roku vydali jedno koncepční studiové album s názvem „Afterworld“.

SESTAVA: Shirley Tracanna – vocals, Martin Havel – guitars, Petr Kořínek – bass, Pepa Hübner – keys, David Faifer – drums, Jan Mostecký – drums

 

Lyric vdeo k siglu Wasteland

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...