All For Metal představují svůj nový singl „Fury Of The Gods“

Nová metalová senzace, All For Metal, odhalila první detaily svého prvního studiového alba „Legends“ které vyjde 7. července

Pod hlavičkou All For Metal spojili své síly metaloví nadšenci Tim „Tetzel“ Schmidt (známý jako zpěvák skupiny Asenblut, silový sportovec a fitness influencer) a Antonio Calanna (zpěvák hard rockové skupiny DeVicious). Oba spojuje láska ke klasickým heavy metalovým zvukům a společná vize přinést je nové generaci hudebních fanoušků.

„Vyrůstali jsme s kapelami jako Manowar, na jejichž koncertech je publikum ohromeno energií,“ říká zpěvák Tetzel. „To je místo, kde jsou cizí lidé v náručí toho druhého a vášnivě vyřvávají písně. Toto neviditelné pouto, toto spojení je vytvořeno pouze hudbou“.

Jeho vokální protějšek Antonio dodává: „Takový pocit komunity jsem zažil jen na metalové scéně. S All For Metal to chceme pomoci předat dál a umožnit co nejvíce hudebním fanouškům, aby se na tom podíleli.“

S neuvěřitelnými, kompaktními, chytlavými písněmi a oddaným, vysoce profesionálním produkčním týmem za zády, All For Metal rozpoutali hymnický, přímočarý metal, který má mezinárodní úroveň.

Po dříve vydaných písních „Born In Valhalla“, „Raise Your Hammer“ a příhodně pojmenované skladbě „All For Metal“ (s více než půl milionem zhlédnutí na YouTube) kapela zveřejnila další videoklip ke zbrusu novému singlu „Fury Of The Gods“. Podívejte se na klip níže.

Chytlavě nakažlivou píseň si budete moci vychutnat live na plzeňském open air festivalu METALFEST 2023! Festivalové vstupenky, můžete objednávat na stránkách Pragokoncertu nebo v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Tickestream či Plzeňská vstupenka.

Obal připravovaného alba ALL FOR METAL „Legends“

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...