K životu byl probuzen Back to the Symbolic, počet vstupenek je limitován!

Mezinárodní festival SYMBOLIC Open Air letos nebude ale nahradí ho k životu probuzený, BACK TO THE SYMBOLIC i se zahraniční účastí!

Nevyčkávat a nepřemýšlet nad scénáři toho, co a jak bude v létě, se rozhodl David „Dejvy“ Krédl a jeho tým a zahájili předprodeje vstupenek na tradiční “druhou” letní akci, nazvanou BACK TO THE SYMBOLIC která se uskuteční jako náplast za zrušený velký mezinárodní festival SYMBOLIC.

Velký SYMBOLIC který letos opět bohužel nebude a jehož čtvrtý ročník měl již v loňském roce nově zakotvit v obci Topolná u Uherského Hradiště, netřeba představovat, účast zahraničních veličin zde byla vždy velkou lahůdkou.

Zahraničních veličiny ale vystoupí i na “malém Backu” potvrzené jsou formace Artillery (thrash metal / Dánsko), Cancerfaust (death metal / Polsko) a Deprived of Salvation (death metal / Maďarsko). Z domácí scény pak Sectesy (death metal) a další můžete očekávat.

Cílem organizátorů, je z BACK TO THE SYMBOLIC vybudovat akci, na které se budou fanoušci cítit příjemně, bez front, mačkání a bez možnosti se někde v klidu usadit. Proto bylo rozhodnuto “udělat” z BACKu akci pro striktních 250 návštěvníků tak že by jste neměli se zakoupením vstupenek otálet.

Pokud máte obavy že vzhledem stále se měnícím covidovým opatřením nakonec nic nebude a vy přijdete o peníze tak nemusíte, v případě, že by se festival nemohl díky vládním nařízením uskutečnit, tak finance za zakoupené vstupenky budou okamžitě vráceny na váš účet.

Náplast za zrušený Symbolic se koná 27. – 28. srpna 2021 v tradičním areálu Třídvorského koupaliště u Kolína.

Back to the Symbolic

Striktně limitované vstupenky pořídíte za 550 Kč / 22 € a jsou k mání na

? E-vstupenka

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...