DOGA vyráží na turné Best of Rock ride tour 2020

HardrockovÁ čtveřice DOGA zahájí svou dvaatřicátou koncertní sezónu našlapaným Best of Rock ride tour 2020

Kapela vedená frontmanem Izzim, která se v loňském roce těšila neutuchajícímu zájmu fanoušků a odehrála celkem 72 koncertů, doveze svou show plnou největších hitů historie do devíti českých měst a obcí.

V listopadu si DOGA „nadělila“ zbrusu nový výběr největších pecek včetně jedné novinky. Album pokřtila čtveřice rockerů společně se zpěvačkou Tanjou během vánoc, a to v rámci speciálních koncertů v Karviné a Jablunkově.

V březnu vyrazí DOGA na turné s náloží největší hitů. Každý z koncertů bude obsahovat smršť největších pecek, doplněných o řadu světelných, kouřových a jiných efektů. Na pódium vrátí i motorku, kterou už kdysi na koncertech měli.

Turné doprovodí podtext „100% live“ fanouškům tím vzkazuje, že vše, co na koncertech uslyší, je zahrané skutečně naživo. DOGA je zastáncem poctivého Rock’n’Rollu a upřednostňuje energii a autenticitu před playbacky a počítači.

Velká jízda startuje 27. 3. v Teplicích a poslední zastávkou budou 16. 5. Svéradice. Na koncertech nebude chybět ani originální dvaatřicetiprocentní DOGA Zelená, kterou rockeři představili fanouškům na konci minulého roku.

Host: De Bill Heads

BEST OF ROCK RIDE TOUR

27. bře TEPLICE klub Knak + DeBill Heads
28. bře PLZEŇ KD Šeříková
03 .dub OSTRAVA Garage Club + DeBill Heads
04. dub ZLÍN Masters Of Rock Cafe + DeBill Heads
17. dub ČESKÉ BUDĚJOVICE KD Vltava
18. dub CÍTOLIBY Dělnický dům + DeBill Heads
24. dub LITOVEL Velký sál Záložny
25. dub ROSICE KD Cristal
16. kvě SVÉRADICE KD

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X