Legenda ROXOR nadělila fanouškům vinylová dvojčata

Třicet let na rockové scéně s charakteristickým cejchem zvuku tradičního hard rocku a metalu z osmdesátek.. řeč je o nymburské heavy metalové legendě ROXOR hrající zásadně vlastní pecky která v nedávné době nadělila svým fanouškům výběrové album a to jak na cédéčku, tak i metalových dvojčatech v podobě exkluzivních vinylů „NEŽ SKONČÍ SHOW“

Nestárnoucí metalová legenda, která v polovině devadesátých let ustoupila od hraní na tanečních zábavách a začala se věnovat převážně koncertům, vybrala pro svou bestofku devatenáct fláků z jejich čtyř doposud vydaných alb mezi které patří Křížová výprava, Příšera baskervillská, Šašek a královna, Kazatel, Tvoje tvář a další..

Své třicetiny oslaví kapela dvěma výročními koncerty a vy můžete být u toho. První koncert na který si pozvala spřízněné kapely Telegraf a Alžběta, odehrají Roxoři 17. března v Úmyslovicích u Poděbrad, a druhý pak za podpory SevenIras o měsíc později v Kolíně. Obě akce budou zcela výjimečné, na koncerty se totiž chystají i všichni bývalí členové. Svou třicítku ale hodlá Roxor připomínat po celý rok.

Skalní fanoušci ale i ti kteří si potrpí na jednoduchý a chytlavý zábavový heavy metal bez nesmyslných halekaček, mají další možnost obohatit svou sbírku o nestárnoucí legendu, která nesmazatelně zasáhla všechny generace pravého metalu.

Balení které obsahuje 2LP, 1x CD, 1x free download MP3, samolepku a „roxoří“ milionovou bankovku, si můžete objednat na stránkách kapely www.roxor-heavy.cz, nebo osobně zakoupit na některém z jejich nadcházejících koncertů kterých bude do konce roku požehnaně.

Sestava – Ondra Marek (zpěv), Dan Reissaus (kytara, zpěv), Michal Žáža (kytara), Roman Matěj Veselý(basa), Jula Botoš (bicí)

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X