Divočák Chris Holmes se svou smečkou v Kolíně, nakopal všem prdel!

Do české republiky se vrátil rockový divočák CHRIS HOLMES, zakládající člen legendární americké formace W.A.S.P., se svou drsnou smečkou MEAN MAN aby se českému publiku představil v pátek 10.května, v Městském společenském domě v Kolíně.

Celý večer, odstartovala nymburská metalová legenda stoupající k výšinám už přes 30 let ROXOR, ta své početné publikum potěšila peckami jako Příšera Baskervillská, Fata morgana či závěrečné vyznání Metal Heart. O hodinu později patřilo pódium pražské anglicky zpívající partičce METALCRAFT která se na konci května chystá vypustit do světa své dlouho očekávané debutové album „CANNONBALL“(viz. článek).

Úderem desáté hodiny, přišla na řadu jedna z nejvýraznějších postav rockové losangeleské scény 80-tých a 90-tých let a pravý představitel nezkrotného divokého života rockové hvězdy Chris Holmes který všem, jak trefně prohlásil promotér akce Zdeněk Stejskal, nakopal prdel.

S kytaristou Oliverem Tindallem se kterým se Chris střídali za mikrofonem, basákem Lexem Giffordem a Stephenem Jacksonem za bicími předvedli famózní koncertní set. Kromě tvorby se současným seskupením Mean Men, zazněly i songy legendární formace W.A.S.P.  

Vydařený večírek vyvrcholil songem „Highway To Hell“ od AC/DC který Chris Holmes & Mean Men, Roxor a MetalCraft společně na jednom pódiu zazpívali. Po ukončeném vystoupení došlo k setkání s fanoušky, ke společnému focení a rozdávání podpisů. Závěrem říci jen to, že kdo přišel nelitoval.

Již nyní se můžete těšit na kapely Hogjaw (USA), Pumpa, Merlin & Dan Horyna které 13. června v Městském společenském domě v Kolíně, kde se konají skvělé koncerty, zahrají.

Více fotek již brzy! Sledujte REGIOLIST ! MUSIC na Facebooku!

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X