Chris Tsangarides jako host kapely KREYSON

Anglický na Grammy nominovaný producent Chris Tsangarides speciálním hostem kapely KREYSON na festivalu MASTERS OF ROCK!!!

Chris je metalovému světu znám především coby producent kultovního alba „Painkiller“ skupiny Judas Priest (je mimo jiné i spoluautorem skladby „Touch Of Evil“), ale produkoval také alba Helloween, Depeche Mode, Black Sabbath, Thin Lizzy, Ozzy Osbournea, Bruce Dickinsona, Gary Moorea, a dalších.

Chris pokřtí nový singl „Přátelství“ který v nedávné době kapela v nové, mezinárodní sestavě představila ve svém videoklipu na YOUTUBE, o jehož mix a mastering se postaral a dokonce si na festivalu s KREYSONem i zahrál!!!

Skladba „Přátelství“ byla nahrána v „Grapow Studios“ kytaristy Rolanda Grapowa a ve studiu „Kreyson“ Ládi Křížka.
Autorem hudby a textu je Láďa Křížek. Na violoncello kapelu doprovodila Barbora Holá. Autorem videoklipu je David Havlena.

Láďa Křížek dokázal Kreyson dostat vůbec k nejúspěšnějším rockovým projektům v České republice. Za svou kariéru prodal téměř 600 000 kusů hudebních nosičů, jeho desky vyšly také v Německu, Japonsku a USA. V Japonsku v 80. letech vedl žebříčky prodejnosti hudebních nosičů…

“KREYSON” v nové sestavě sobě zahrnuje několik rozměrů. Krom vynikající hudební úrovně, kdy budou v hudební skupině z České republiky poprvé v historii hrát dva světoznámí zahraniční muzikanti, je zde také významný rozměr poselství k posílení a podpoře sounáležitosti se skutečnými tradicemi našich evropských zemí u posluchačů.

Koncertní vystoupení “Kreyson” naváže na nejúspěšnější éru desek „Anděl na útěku“ a “Křižáci“.

Koncertní show „Kreyson“ zdůrazní rytířské ctnosti – víra, věrnost, ochrana slabých a utiskovaných, dvornost k něžnému pohlaví, a čest, na níž se přísahá. Jedná se o hodnoty, na nichž je od základu postavena evropská společnost. Ladislav Křížek chce v dnešní, v mnoha ohledech z kořenů vytržené, době právě tyto základní stavební kameny naší kultury připomenout a postavit je na piedestal celého projektu.

Láďa Křížek sestavil kapelu „Kreyson“ v mezinárodním složení:
Ladislav Křížek – zpěv
Roland Grapow (Německo) (MASTERPLAN, ex-HELLOWEEN) – kytara
Michal Kůs (EAGLEHEART) – kytara
George Rain (CITRON, SEBASTIEN) – basová kytara
Mike Terrana (USA) (RAGE, TARJA TURUNEN, AXEL RUDI PELL) – bicí

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...