CROWNSHIFT vydávají svůj první singl a videoklip ‚If You Dare‘

CROWNSHIFT, nová kapela, ve které hrají členové NIGHTWISHCHILDREN OF BODOMWINTERSUN a FINNTROLL, vydala svůj první singl „If You Dare“

Skladba je prvním singlem z připravovaného debutového alba CROWNSHIFT, které má vyjít v první polovině roku 2024.

Neodolatelný banger „If You Dare“ spojuje jako břitva ostré riffy a brutální breakdowny současného metalu s nádhernými a nadpozemskými harmoniemi finského melodického death metalu. Pro CROWNSHIFT je to dokonalá skladba, která označuje jejich teritorium jako nové jméno, o němž se bude mluvit vedle milovaných žánrových velikánů z jejich domoviny..

Členové CROWNSHIFT, kteří se zrodili jako dlouholetá myšlenka čtyř přátel, pocházejí z řad nejlepších finských vývozních artiklů, jako jsou NIGHTWISHCHILDREN OF BODOMWINTERSUN a FINNTROLL, jsou nadšeni, že mohou začít novou společnou cestu a šířit svůj autentický zvukový otisk po celém světě.

Kvarteto, které hladce pokrývá rozmanitost stylů, má jedinečný podpis svého moderního zvuku. Hypnotizující melodie spojené s trhajícími riffy, od náladových skladeb ve středním tempu až po divoké prog-death-metalové opusy, CROWNSHIFT se zrodili, aby byli mistry všech řemesel.

Jejich nadcházející debutové album bude nepochybně přehlídkou neúnavných ambicí, které vás provede širokým hudebním spektrem, bez kompromisů a hranic, a dokáže, že kapela je na cestě k tomu, aby se výrazně zapsala na mapu.

Jejich hudba je zakořeněna ve velmi jedinečném stylu finského melodického death metalu, ale CROWNSHIFT ji obohacují svým obdivem k Devinu Townsendovi, a to jak k jeho zuřivé éře STRAPPING YOUNG LAD, tak k epické prog stránce, a kombinují ji s nadčasovou, ale moderní těžkopádností podobnou nejpůsobivějším aspektům metalcoru a kapel jako KILLSWITCH ENGAGE.

Zní to ambiciózně? Ano, ale o tom to celé je být ambiciózní. Vítejte CROWNSHIFT!“

CROWNSHIFT TVOŘÍ:
Tommy Tuovinen: Zpěv
Daniel Freyberg: Kytara, Doprovodný zpěv
Jukka Koskinen: Baskytara
Heikki Saari: Bicí

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...