CROWNSHIFT vydávají nový singl a ohlašují debutové album

Jeden z nejžhavějších nových finských vývozních artiklů, vysoce profilovaná moderní metalová kapela CROWNSHIFT, oznamuje datum vydání a podrobnosti o svém očekávaném eponymním debutovém albu, které má vyjít 10. května 2024

Začátkem tohoto roku CROWNSHIFT vydali svůj první singl a videoklip „If You Dare„, který byl přijat s velkým ohlasem fanoušků i médií. Abychom ještě více povzbudili vaši chuť k jídlu, přinášíme další nakažlivý singl doprovázený stylovým a energickým videoklipem „A World Beyond Reach„.

A World Beyond Reach“ je dokonalým příkladem toho, co debutové album CROWNSHIFT nabízí – osm současných melodických death metalových hymen s progresivním nádechem a podmanivými refrény na věky.

Členové CROWNSHIFT jsou nebo byli zapojeni do některých z nejznámějších a všeobecně milovaných finských metalových kapel, včetně NIGHTWISH, CHILDREN OF BODOM, WINTERSUN a MYGRAIN, a je to znát. Na svém prvním albu se CROWNSHIFT podařilo spojit své společné zkušenosti a vytvořit moderní metalové mistrovské dílo, které zní výrazně finsky a nabízí hvězdné skladatelství a vynikající produkci.

CROWNSHIFT letos vystoupí na několika velkých letních festivalech po celé Evropě. Není příliš mnoho kapel, které by se dostaly na prestižní festivaly, které by vydaly pouze jeden singl, což opět hovoří o úrovni kvality, kterou CROWNSHIFT přinášejí.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...