Polští CRYSTAL VIPER o sobě dávají vědět novým videoklipem

Polská heavy metalová formace CRYSTAL VIPER vydává videoklip k singlu „In The Haunted Chapel“, který vyšel digitálně na začátku tohoto roku

Jedná se o první videoklip CRYSTAL VIPER, v němž se na zpěvu a basové kytaře podílí Marta Gabriel (v letech 2009 až 2022 hrála na rytmickou kytaru) a bubeník Jakub Galwas, který se ke CRYSTAL VIPER připojil v loňském roce.

„Videoklip je jedna věc, ale máme pro vás i další skvělé novinky,“ říká frontmanka a zakladatelka kapely CRYSTAL VIPER Marta Gabriel.

„Začali jsme pracovat na novém studiovém albu, které vyjde v létě 2024. Jsme velmi hrdí na to, čeho jsme dosáhli na našem posledním albu „The Cult“, takže z jedné strany můžete očekávat jeho přirozené pokračování zejména co se týče textů, které jsou opět inspirovány dílem H. P. Lovecrafta, ale z druhé strany jsme si připravili několik překvapení a budeme objevovat nová teritoria“.

„Myslím, že všichni fanoušci CRYSTAL VIPER budou velmi spokojeni, a věřím, že album může být zajímavé i pro lidi, kteří nás nikdy neposlouchali,“ dodává.

Diskografie:
The Curse of Crystal Viper (2007)
Metal Nation (2009)
Legends (2010)
Crimen Excepta (2012)
Possession (2013)
Queen of the Witches (2017)
Tales of Fire and Ice (2019)
The Cult (2021)
The Last Axeman (2022)

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...