Masters of Rock a další várka kapel na Rock Face Stage

Už XVI. ročník jedné z největších metalových akcí v republice, mezinárodního open-air festivalu Masters of Rock, který proběhne od čtvrtka 12. do neděle 15. července 2018 v důvěrně známém a oblíbeném prostředí likérky R. Jelínek ve Vizovicích, nabídne skvělou muzikou i na druhém pódiu – Rock Face Stage a zde je druhá várka kapel!

Mezi další ohlášené kapely na Rock Face Stage které ve Vizovicích nebudou nováčky, patří partička BOOTERS, ta v loňském roce úspěšně doprovázela kapelu TRAKTOR na jejím podzimním turné „Prach a vzduch“ a úspěšně v současnosti jako host doprovází i legendární hard-rockovou kapelu DOGA na Hard werk tour 2018. Kapela BOOTERS, založená v roce 2011, hraje kombinací hard rocku, metalu, crossoveru a grunge s českými texty.

Na druhém pódiu festivalu Masters of Rock, představí s progresivními a elektronickými prvky vedenými ženským vokálem zpěvačky Paulee Kayzer, své nové album „Inside A Good Atmosfear“ havířovská art-rossoverová kapela Butterfly Kiss. Jako inspirační zdroje Butterfly Kiss uvádějí Dream Theater, Korn, Linkin Park, U2 či Faith No More.

Podpořit budete moci kapelu Liberate pocházející ze Sokolova u Karlových Varů která která vznikla v roce 2009, má za sebou jedno studiové album a v současnosti připravuje druhé. Ačkoliv prvnímu albu vládne angličtina, kapela v současnosti připravuje tematické album v latině. Svou power metalovou show Liberate doprovázejí též historickými kostýmy, které se vážou k tématům jednotlivých skladeb.

Energické a živé vystoupení předvede rocková kapela z Jindřichova Hradce, Tlustá Berta hrající svůj vlastní repertoár s českými texty, její tvorba se bude líbit všem příznivcům skupiny Kabát a podobných uskupení. Na hudební scéně působí již více než 20 let a na svém kontě má 7 řadových alb.

Vstupenky na Masters of Rock, který se koná 12.-15.7.2018 ve Vizovicích můžete nakupovat na www.mastersofrock.cz

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...