Dámy z Cobra Spell vydaly nový singl s názvem S.E.X.

Mezinárodní sleaze rockový kvintet Cobra Spell přichází se svým debutovým albem 666, které vychází 1. prosince u Napalm Records

Všechny zbraně jsou nabité a divoké dámy dnes vystřelily první ránu, když vydaly singl „S.E.X.“, jehož ústředním motivem je zručný a mocný nebeský vokál zpěvačky Kristiny Vegy, který vrcholí ohromujícím kytarovým sólem kytarové hrdinky Sonii Anubis. Nová skladba rozpaluje scénu díky bezesporu nejžhavějšímu videoklipu letošního roku.

Cobra Spell založila v roce 2019 nadějná kytarová fenoménka Sonia Anubis (ex-Crypta, ex-Burning Witches) a její současnou sestavu doplňují Kristina Vega (zpěv), Twitch streamerka Noelle dos Anjos (kytara), Hale Naphtha (bicí) a Roxy Herrera (basa). Společně už absolvovali turné s řadou zavedených kapel, jako jsou Ross The Boss, Enforcer nebo Evil Invaders, a vydali dvě celosvětově oceňovaná EP Love Venom (2020) a Anthems Of The Night (2022). S těmito esy za opasky z ostnaté kůže se Cobra Spell chystají představit svou první plnohodnotnou desku, jejímž cílem není nic menšího než ovládnutí světového rock’n’rollu 80. let.

Silně klasickým rockem inspirovaná úvodní skladba připravuje půdu pro zbytek alba. Podstatou 666 je bezpochyby nezkrotná a neokázalá ženská síla, která osvěžujícím způsobem překrucuje typická lyrická témata sleaze metalu 80. let – přítomná zejména ve skladbách jako „Satan Is A Woman“ a „Bad Girl Crew“.

Cobra Spell se neomezují na glam rocková a heavymetalová klišé ani svou instrumentací – od brnících syntezátorů až po groovy saxofonové sólo v „Love = Love“ kapela umně kombinuje různé zvukové plochy inspirované 80. léty. Písničkářské schopnosti Cobra Spell září zejména v chytlavém hitu budoucnosti „The Devil Inside Of Me“ a emotivní „Fly Away“ – druhá jmenovaná představuje jednu z pomalejších písní na albu.

Hypnotizující melodie a pohlcující bubenické vzorce jsou završeny chraplavým rock’n’rollovým vokálem v hymně uprchlíků a rebelů „Warrior From Hell“, inspirované skupinou W.A.S.P., a pak album na povznášející notu uzavírá drtivá „High On Love“.

Ambiciózní, žhavý debut Cobra Spell 666 ukazuje nesporný talent kapely a jistě upevní postavení vycházejících rockerů na scéně. Tyto divoké dámy neberou žádné zajatce a nyní jsou připraveny dobývat všechna pódia po celém světě, s hladem po show, která zanechá publikum po celém světě okouzlené, beze slov a žadonící o další.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...