DIANNE vydává videoklip ke svému druhému sólovému singlu

Frontwoman kapely Ex-Libis a bývalá členka skupiny Xandria podniká druhý krok ve své sólové kariéře s již oznámeným novým albem

‚Unleash The Siren‘. To je výstižný název druhého singlu, který zpěvačka Dianne van Giersbergen (ex-Xandria; frontmanka skupiny Ex Libris) vydává pod svým vlastním jménem DIANNE, s hvězdným obsazením hudebníků, kteří vyzdvihují její tak rozpoznatelný charakteristický soprán.

Producentem a spoluautorem písně je Joost van den Broek (mj. Powerwolf, Epica, Blind Guardian), na kytaru hraje Timo Somers (ex-Delain, Ayreon), na baskytaru Luuk van Gerven (ex-After Forever) a na bicí Roel van Helden.

„Unleash the Siren“ je další bombastický symfonický metalový klenot, který vypráví o tom, co spouští posttraumatickou stresovou poruchu (PTSD) a jak čelit vlastním démonům je jediná cesta vpřed. Upřímný srdceryvný příběh s vítězným koncem, strhujícím způsobem zachycený v doprovodném filmovém videoklipu, který natočila nizozemská symfonická gothic rocková kapela Blackbriar.

„Unleash the Siren“ navazuje na debutový singl DIANNE „After the Storm“, který vyšel letos na Valentýna. Obě písně se nacházejí na jejím debutovém albu ‚Soulward Bound‘, které vzniká netradičním způsobem: je rozloženo do pěti let, přičemž každý rok vychází dva singly. Při volbě tohoto způsobu vydání představí DIANNE pro každou píseň jinou sestavu kapely, složenou ze známých a spřátelených hudebníků.

V čele stojí samozřejmě její spolupráce s Joostem van den Broekem. Album „Soulward Bound“ ztělesňuje odhodlání a zápal, které DIANNE na této cestě vedou k hledání sebe sama. Vznik alba tak působí jako osobní katarze.

 

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...