Do zahájení festivalu ROCK OF SADSKÁ zbývá necelý měsíc!

Už za necelý měsíc vypukne sedmý ročník open-air festivalu Rock of Sadská! Datum se neúprosně blíží!

Dva roky po sobě odložený letní festival Rock of Sadská zanedlouho opět ožije, stane se tak 19. a 20. srpna 2022. Veškeré dění tohoto vyhlášeného rock metalového svátku, se bude tradičně odehrávat v přírodním prostředí na rozlehlé louce u písčitého jezera v Sadské.

Co tedy můžete od letošního ročníku čekat?

Na dvou velkých pódiích na návštěvníky letos čeká žánrově pestře namixovaný program ve kterém si na své přijdou jak přívrženci vysokého tempa a extrémně rychlých kytar tak i příznivci klasického rocku, ve střídavém sledu tady odehraje své sety necelá pětadvacítka kapel z domácí i zahraniční hudební scény.

V listopadu loňského roku byl na stránkách festivalu s následnými kladný mi ohlasy fanoušků oznámen headliner, švédská blackmetalová skupina Marduk! Krev v kotli pořádně rozvíří polská death metalová skupina Decapitated. Velký ohlas mělo také oznámení týkající se české scény. Skupina Traktor nebo Doga jsou pro mnohé jasným favoritem.

Mírnější alternativu nabídne například WaldaGang a Alkehol, zatímco jiní bezpochyby nepohrdnou takovou legendou jako je Citron nebo Aleš Brichta. Na své si zajisté přijde každý posluchač tvrdší muziky a zastoupení různých subžánrů je více než dostačující v Sadské mají tedy co nabídnout. Stačí jen nahlédnout a vybrat si svého favorita.

Sedmý ročník jehož vstupní brána se otevře v pátek ve 13.30 hodin, má zajisté ambice obhájit pozici rockového festivalu který patří mezi jeden z nejvyhledávanějších v Čechách.

Užitečné informace

Parkování bude letos rozděleno do tří parkovacích zón P1, P2, a P3. Parkoviště č. 1 a 2. je budou určena pouze pro osobní vozy a nacházejí se v prostoru na který byli návštěvníci zvyklí z předchozích ročníků tzn. v prostoru naproti stanovému městečku. Parkoviště č. 3. bude vyhrazeno pro obytné vozy, karavany a velké vozy a nacházet se bude na druhém břehu jezera u Restaurace Rybářka (500m od vstupní brány).

Na parkovištích je z bezpečnostních důvodů zakázané stanování a rozdělávání ohňů. Doporučuje se včasný příjezd se zakoupenou vstupenkou. Pozn. Provozovatelem parkovišť je město Sadská nikoli ROCK OF SADSKÁ.

Ubytovat se budete moci tradičně ve stanovém městečku v těsné blízkosti areálu. Ubytování je zdarma, za stan ani za osobu se tudíž nic neplatí. Ve stanovém městečku bude mobilní WC (není tedy nutné chodit zbytečně vykonávat potřebu do přilehlého lesíku!) i tekoucí voda.

Během festivalu bude návštěvníkům k dispozici po celé ploše areálu rozmanitá nabídka kvalitního občerstvení. Domácí uzeniny z udírny, belgické hranolky, domácí bramboráky, pečené kýty, řecký gyros a spoustu dalšího! O nápoje se postarají Plzeňský pivovar, Bary z restaurace Na Květnici v Praze, Motokavárna – Moto Coffee J & D, Proseco bar – Vezu bubliny.

Chybět nebudou stánky s metalovým oblečením včetně festivalových triček které si můžete objednat již nyní přes email rockofsadska@seznam. cz (uveďte počty kusů, adresu, velikosti a tričko vám bude zasláno na dobírku prostřednictvím České pošty). Jste-li odvážnější a chcete-li mít nesmazatelnou vzpomínku na ROS, naleznete zde i stánek s tetováním.

Na fesťáku bude také pod taktovkou RockRádia jednoho z partnerů festivalu, probíhat focení „Slušných rockerek“ které se stanou tváří rockového kalendáře 2023.. více o této události se dozvíte na www.rockovyradio.cz/rock-listky/hledame-slusny-rockerky

No a samozřejmě na vás v těsném sousedství areálu čeká písčitá pláž přírodního jezera které dotváří skvělou atmosféru celého festivalu. Pro všechny, kteří si vodu a slunce vychutnají lépe bez oblečení, nabízí Jezero Sadská také nudapláž.

Vstupenky na místě a festivalový merchandising bude letos nově možné platit platební kartou a telefony či chytrými hodinkami podporující technologii NFC. Samozřejmostí bude služba Cash Back to znamená „návrat peněz/hotovosti“. Pokud si ale zakoupíte vstupenku v předprodeji, vaše odbavení na pokladně se výrazně zrychlí.

O bezpečnost budou nepřetržitě dbát hasiči z SDH Třebestovice kteří se v případě extrémních teplot postarají také o příjemné osvěžení návštěvníku.

Finální podobu programu letošního festivalu lze najít na www.rock-of-sadska.cz.Vstupenky v předprodeji na www.ticketstream.cz/akce/rock-of-sadska-2020

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...