Skupiny DYMYTRY a TRAKTOR otevírají Monster sezonu 2021!

Po téměř devíti měsících bez živého hraní, otevírají skupiny DYMYTRY a TRAKTOR Monster sezonu 2021!

V roce 2020 se projekt Monster Meeting stal největším a nejúspěšnějším turné, protože navzdory covidovým okolnostem proběhla většina plánovaných open air koncertů Traktor & Dymytry, jež sklidily velké ovace napříč fanoušky i médii, tak se rozhodli v něm pokračovat i v letošním roce.

Termíny koncertů Monster Meetingu se díky pandemickým nařízením několikrát měnily a vše provázela velká nejistota, zda se vůbec uskuteční. Po téměř devíti měsících bez živého hraní se blýsklo na lepší časy a skupiny DYMYTRY a TRAKTOR otevírají Monster sezonu 2021!

Kromě kontinuální tříhodinové show plné energických songů, vzájemných hostování, ohňů a speciálních efektů na unikátní scéně vyplněné led projekcí, nabídne MONSTER MEETING spoustu dalších koncertních i nekoncertních překvapení. Mezi nimi najdete několik společných písní, vzájemných hostování a dalších prvků, které spontánně vznikly z této až nečekaně sehrané spolupráce.

Již 26.6. 2021 vám DYMYTRY a TRAKTOR přivezou do Plzně kde 2. ročník MONSTER MEETING startuje i tento společný song

V roce 2021 se můžete těšit na sedmnáct zastávek této velkolepé koncertní výpravy.

25.6. Plzeň – 26.6. Ostrava – 2.7. Pardubice – 16.7. Chomutov – 17.7. České Budějovice –  31.7. Konopiště – 6.8. Liberec – 7.8. Výrava – 14.8. Loket – 28.8. Hlinsko – 3.9. Olomouc – 4.9. Slušovice – 10.9. Jindřichův Hradec – 11.9. Strakonice – 17.9. Brno – 25.9. Třinec 1.10. Praha

Monster Meeting je akce, kterou si mnoho fanoušků jistě rádo zopakuje. Pokud patříte k těm, kteří neměli zatím tu možnost, rozhodně si tento výjimečný a doslova monstrózní projekt nenechte ujít.

www.monster-meeting.cz

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X