Velký návrat Monster Meeting s kapelami Dymytry a Traktor je tady!

Již za pár dní přijde velký návrat Monster Meeting s kapelami Dymytry a Traktor a s Dymytry i Václav Noid Bárta který  před fanoušky poprvé vystoupí naživo!

Exkluzivní koncertní projekt Monster Meeting vrací s novou energií. Můžete se těšit na patnáct zastávek kontinuální koncertní show dvou headlinerů podpořenou speciálními hosty. Oblíbená koncertní show, uzavře letošní turné velkolepým megakoncertem v pražské  O2 areně.

Na společné scéně se představí interpreti, kteří jsou s projektem spjati již od jeho počátku. Dymytry, se představí s novou tváří pod maskou frontmana – Václavem Noidem Bártou. K nim nesmí chybět hard & heavy kapela Traktor, oblíbená pro svou impozantní pódiovou prezentaci. Návštěvníci se tak mohou těšit na mix největších hitů, aktuálních novinek a společných písní, tou poslední je Máme svoji tvář, vše doplněné o speciálně vytvořenou scénu a vizuální efekty.

Kromě headlinerů obohatí program i vystoupení známých hostů, jako jsou Arakain a Alkehol. Ti předvedou své nejpopulárnější festivalové sety.

Nenechte si ujít unikátní hudební zážitek, který se odehraje pouze v rámci tohoto tour od května a do září 2024. Bude to velké, bude to exkluzivní, bude to monstrózní…a tentokrát i na Slovensku!

… a vrcholem bude velké finále Mega Monster Meeting v největší domácí koncertní hale, O2 areně které se uskuteční 22. listopadu 2024 kde Traktor a Dymytry pokřtí svá nová alba. Tato závěrečná zastávka nabídne vzhledem k velikosti arény skutečně exkluzivní zážitky.

Start Monster Meeting 2024 Dymytry & Traktor už v pátek 10.5. 2024 na Ploché dráze v Plzni!

Pro více informací sledujte www.monstermeeting.cz a facebookovou stránku MonsterMeetingCZ.

Předprodej vstupenek na: Monster Meeting – Vstupenky | Ticketstream
Předprodej vstupenek na: MEGA MONSTER MEETING – O2 arena

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...